Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)Douglas Make Up No Compromise Mascara (Kuplinoša un pagarinoša tuša)Douglas Make Up No Compromise Mascara (Kuplinoša un pagarinoša tuša)
Douglas Make - Up

No Compromise Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Dāvana Akcija
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Biotherm paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Biotherm!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 26.11.-27.11.2021.

Dāvana! 3 luksusa zīmolu paraudziņi

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 luksusa zīmolu paraudziņus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

41%  
Black 9.50 ml
9,99 € 16,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up No Compromise Mascara

(Kuplinoša un pagarinoša tuša)


Ar Douglas kolekcijas skropstu tušu No Compromise Mascara tev vairs nenāksies rast kompromisu starp izcilu rezultātu un savu pārliecību – šīs skropstu tušas sastāvā ir 98% dabisku sastāvdaļu un tā ir pildīta iepakojumā, kas ir izgatavots no 90% pārstrādāta materiāla. Unikālā krēmveidīgā tekstūra, kuras pamatā ir augu izcelsmes jasmīns un rīsu vasks, nodrošina skropstām bagātīgu kopšanu, elpu aizraujošu garumu un satriecošu apjomu bez salipšanas. Turklāt sastāvā esošais propolisa ekstrakts, kas bagātīgi satur vitamīnus, minerālvielas un flavonoīdus, nodrošina dabisku aizsardzību pret šūnu noārdīšanos un laika radītajām izmaiņām, spēcinot skropstas. Acis iegūst izteiksmīgu mirdzumu, turklāt vienlīdz tiek saudzēta gan daba, gan āda. 

LIETOŠANA


Uzklāj skropstu tušu no skropstu pamatnes līdz galiem, vēršot suku uz augšu un uz āru un zigzagveida kustībām atdalot skropstas.

Atsauksmes

Jau no iegādes brīža tuša birst un ir ļoti neptīkams/īpatnējs aromāts. Neiesaku!
Anete 2021-05-25 14:02
Rakstīt atsauksmi