BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša) Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša) Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša) Douglas Make Up No Compromise Mascara (Kuplinoša un pagarinoša tuša) Douglas Make Up No Compromise Mascara (Kuplinoša un pagarinoša tuša)
Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)Douglas Make Up No Compromise Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)Douglas Make Up No Compromise Mascara (Kuplinoša un pagarinoša tuša)Douglas Make Up No Compromise Mascara (Kuplinoša un pagarinoša tuša)
Douglas Make - Up

No Compromise Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Jaunums Dāvana
Dāvana! Douglas kosmētikas somiņa

Iegādājoties jebkuras Douglas līnijas produktus 25 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas kosmētikas somiņu.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.04.-16.05.2021. ***Dāvanas neattiecas uz Douglas Essential Rosy Glow Day Cream Delicate Rose dienas krēmu un Douglas Essential Radiance Mask Delicate Rose sejas masku.

Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

 
Black 9.50 ml
16,99 €

Produkta apraksts

Douglas Make Up No Compromise Mascara

(Kuplinoša un pagarinoša tuša)


Ar Douglas kolekcijas skropstu tušu No Compromise Mascara tev vairs nenāksies rast kompromisu starp izcilu rezultātu un savu pārliecību – šīs skropstu tušas sastāvā ir 98% dabisku sastāvdaļu un tā ir pildīta iepakojumā, kas ir izgatavots no 90% pārstrādāta materiāla. Unikālā krēmveidīgā tekstūra, kuras pamatā ir augu izcelsmes jasmīns un rīsu vasks, nodrošina skropstām bagātīgu kopšanu, elpu aizraujošu garumu un satriecošu apjomu bez salipšanas. Turklāt sastāvā esošais propolisa ekstrakts, kas bagātīgi satur vitamīnus, minerālvielas un flavonoīdus, nodrošina dabisku aizsardzību pret šūnu noārdīšanos un laika radītajām izmaiņām, spēcinot skropstas. Acis iegūst izteiksmīgu mirdzumu, turklāt vienlīdz tiek saudzēta gan daba, gan āda. 

LIETOŠANA


Uzklāj skropstu tušu no skropstu pamatnes līdz galiem, vēršot suku uz augšu un uz āru un zigzagveida kustībām atdalot skropstas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi