Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis) Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)
Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub  (Ķermeņa skrubis)
Douglas Home SPA

Seathalasso Body Scrub

Ķermeņa skrubis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
300 g 5,00 € par 100 g
14,99 €

Produkta apraksts

Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub

(Ķermeņa skrubis)


Douglas Home SPA Seathalasso Body Scrub nospiediet pauzes pogu un ļaujiet sev ieelpot! Atklājiet mūsu Home SPA līniju, kuru iedvesmojusi pasaules leģendārā skaistumkopšanas tradīcija. Līniju veido ķermeņa kopšanas produkti, kas izstrādāti, lai ļautu baudīt perfektu ēterisko eļļu un dabisko aromātu sinerģiju. Ķermeņa skrubis, kurā izmantotas labākās dabiskās vielas, kas piešķir ādai mirdzumu un baro to. Bergamotes ēteriskās eļļas un jūras minerāli, kā arī jūras sāls lieliski attīra ādu no atmirušajām šūnām. Tas satur arī jūraszāļu ekstraktus un eļļas, kurām ir barojošas īpašības, sniedzot ādai maigumu un gludumu. Seathalasso līnijas atsvaidzinošais aromāts sastāv no jasmīna, ceriņu, apelsīna ziedu, kā arī baltā muskusa un ciedra notīm, kas rada uzmundrinošu efektu un rada vēlmi izbaudīt katru elpas vilni. Ļaujiet ķermeņa skrubim sniegt jums enerģiju. Izmantojiet šo atsvaidzinošo veidu, kā palutināt sevi un izbaudīt jūras spēku!   

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi