Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules  (Sejas ādas nomierinošas ampulas) Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules  (Sejas ādas nomierinošas ampulas) Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules  (Sejas ādas nomierinošas ampulas)
Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules  (Sejas ādas nomierinošas ampulas)Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules  (Sejas ādas nomierinošas ampulas)
Douglas Focus

Perfect Focus Soothing Ampoules

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Jutīgai ādai, Visiem ādas tipiem
Douglas Lepojas
Komplekts
9,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules

(Sejas ādas nomierinošas ampulas)


Douglas Focus Perfect Focus Soothing Ampoules ikdienas rituāls sejas ādas mitrināšanai un nomierināšanai. Sastāvā ietilpst koncentrēti kokvilnas ziedi, lakrica un vīnogu kauliņu eļļa, kas nodrošinās Jūsu sejas ādai ikdienas nomierinošu efektu. Piemērots jutīgai ādai. Lai sasniegtu maksimālu efektivitāti, izmantojiet kā kursu: 1 ampulu dienā,  5 dienas. Uzklāt uz sejas un kakla. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt. Atveriet ampulu ar salvetes palīdzību. Iztukšojiet šķidrumu plaukstā. Uzklājiet uz sejas un kakla zonas. Pagaidiet 2 minūtes un noņemiet pārpalikumu ar kokvilnas vates disku. Turpiniet ikdienas rituālu ar sejas krēmu.  Stikla pudele, uzmanieties to atverot. Pēc atvēršanas nekavējoties jāizmanto katra ampula. 5 x 1.5 ml

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi