Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules  (Sejas ādas izgaismojošas ampulas) Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules  (Sejas ādas izgaismojošas ampulas) Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules  (Sejas ādas izgaismojošas ampulas)
Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules  (Sejas ādas izgaismojošas ampulas)Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules  (Sejas ādas izgaismojošas ampulas)
Douglas Focus

Perfect Focus Illuminating Ampoules

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Douglas Lepojas
Komplekts
9,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules

(Sejas ādas izgaismojošas ampulas)


Douglas Focus Perfect Focus Illuminating Ampoules ikdienas rituāls sejas ādas mirdzumam un izgaismošanai. Sastāvā ietilpst koncentrēts vaska puķes ekstrakts, hibiska ekstrakts, pantenols, antioksidanti un aktīvs C vitamīns, kas uzlabos Jūsu sejas ādas skaistumu. Lai sasniegtu maksimālu efektivitāti, izmantojiet kā kursu: 1 ampulu dienā,  5 dienas. Uzklāt uz sejas un kakla. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt. Atveriet ampulu ar salvetes palīdzību. Iztukšojiet šķidrumu plaukstā. Uzklājiet uz sejas un kakla zonas. Pagaidiet 2 minūtes un noņemiet pārpalikumu ar kokvilnas vates disku. Turpiniet ikdienas rituālu ar sejas krēmu.  Stikla pudele, uzmanieties to atverot. Pēc atvēršanas nekavējoties jāizmanto katra ampula. 5 x 1.5 ml

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi