Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules  (Sejas attīrošas ampulas) Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules  (Sejas attīrošas ampulas) Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules  (Sejas attīrošas ampulas)
Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules  (Sejas attīrošas ampulas)Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules  (Sejas attīrošas ampulas)
Douglas Focus

Clear Focus Purifying Ampoules

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Kombinētai ādai, Taukainai ādai, Visiem ādas tipiem
Douglas Lepojas
Komplekts
9,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules

(Sejas attīrošas ampulas)


Douglas Focus Clear Focus Purifying Ampoules ikdienas rituāls sejas ādas attīrīšanai. Sastāvā ietilpst laima perļu ekstrakts, tējas koks un ceļmallapu ekstrakts, kas palielina sejas ādas attīrīšanu un uzlabošanu. Lai sasniegtu maksimālu efektivitāti, izmantojiet kā kursu: 1 ampulu dienā,  5 dienas. Uzklāt uz sejas un kakla. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt. Atveriet ampulu ar salvetes palīdzību. Iztukšojiet šķidrumu plaukstā. Uzklājiet uz sejas un kakla zonas. Pagaidiet 2 minūtes un noņemiet pārpalikumu ar kokvilnas vates disku. Turpiniet ikdienas rituālu ar sejas krēmu.  Stikla pudele, uzmanieties to atverot. Pēc atvēršanas nekavējoties jāizmanto katra ampula. 5 x 1.5 ml

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Iedarbību jau redz pēc pirmās lietošanas reizes!
Evija 2020-03-20 20:02
Rakstīt atsauksmi