Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim) Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim) Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)
Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)
Douglas Focus

Body Thermo Active Cooling Gel

Ķermeņa krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Douglas Lepojas
200 ml 10,00 € par 100 ml
19,99 €

Produkta apraksts

Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel

(Notievēšanas krēms ķermenim)


Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel efektīvs aktīvo vielu kokteilis, kas uzlabo ķermeņa siluetu. Sastāvā esošais kofeīns un capsicum sveķi apvienojumā ar rozā pipariem samazina tauku šūnas, pārveido siluetu un nostiprina ādu. Tā sildošais efekts uzlabo aktīvo vielu dziļaku iedarbību. Siluets tiek uzlabots un āda ir tonizēta un izlīdzināta.

LIETOŠANA


Uzklājiet uz augšstilbiem, vēdera un gurniem, uz tīras un sausas ādas. Nelietot uz bojātas vai iekaisušas ādas. Nelietot uz sejas. Izvairieties no saskares ar acīm, jutīgajām zonām un gļotādu. Pēc lietošanas nomazgājiet rokas. Lietošanas laikā var rasties viegls kairinājums un apsārtums. Šai reakcijai pakāpeniski jāizzūd.

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Patīk aukstuma efekts. Uz vēdera daļas arī dara savu darbiņu.
Arta 2020-04-15 13:06
Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/