BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Doppelherz Aktiv Stress Gute Nerven  (Uztura bagātinātājs labiem nerviem) Doppelherz Aktiv Stress Gute Nerven  (Uztura bagātinātājs labiem nerviem)
Doppelherz

Aktiv Stress Gute Nerven

Uztura bagātinātājs
1 gab
9,99 €

Produkta apraksts

Doppelherz Aktiv Stress Gute Nerven

(Uztura bagātinātājs labiem nerviem)


Labiem nerviem ar 40 mg melisas lapu ekstrakta, 50 mg divdaivu ginka ekstrakta, 200 μg folskābes, B1, B2, B5, B6, B12 vitamīniem. Mūsu dienās, mācoties vai strādājot, kā arī privātajā dzīvē izaicinājumu daudzums aizvien pieaug. Mums jābūt garīgi un fiziski aktīviem, nepieciešami stipri nervi un labi funkcionējošas galvas smadzenes. Galvas smadzeņu un nervu vielmaiņa ir atkarīga no pietiekamas uzturvielu apgādes . Tā kā mūsu organisms šīs uzturvielas pats nesintezē un nespēj ilgi uzglabāt, tās pietiekamā daudzumā mums regulāri jāuzņem ar uzturu. B1, B2, B6, B12 vitamīns, niacīns un biotīns veicina normālu nervu sistēmas darbību, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Pantotēnskābe (B5 vitamīns) palīdz uzturēt garīgās darbaspējas. Turklāt B6 vitamīns, B12 vitamīns un folskābe veicina normālu imūnsistēmas darbību. Ar vienu tableti iespējams uzņemt visu B vitamīnu dienā nepieciešamo daudzumu. Sastāvā ir arī 50 mg ginka lapu ekstrakta un 40 mg melisas lapu ekstrakta. Āzijā divdaivu ginku (Ginkgo biloba) saista ar dzīvības spēku un vitalitāti. Ginkgo biloba veicina asins cirkulāciju galvas smadzenēs, palīdz uzturēt kognitīvo funkciju, stimulē atmiņas procesus un prāta spējas. Ginko palīdz asins cirkulācijai kājās un mazina noguruma sajūtu kājās. Melisas (Melissa officinalis) izcelsmes vieta ir Vidusjūras reģiona austrumu daļa. Taču mūsu dienās tā ir sastopama visā Eiropā. Raksturīgās svaigās citronam līdzīgās smaržas dēļ tā ir pazīstama arī kā citronmētra.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi