DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei) DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei) DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei) DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei)
DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei)DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei)DKNY Stories  (Parfimērijas ūdens sievietei)
DKNY

Stories

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Vaniļa/Zefīrs, Sandalkoks, Pipari, Jasmīns, Kardamons, Īriss
30 ml 173 € par 100 ml
51,99 €

Produkta apraksts

DKNY Stories

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Iedvesmojoties no bezgalīgām metropoles iespējām, tādu kā Ņujorkas pilsēta un tās piedāvātā brīvība, DKNY Stories uztver pilsētas enerģiju ar absolūti sievišķīgu kompozīciju. Aromāts uzplaukst uz jaunas paaudzes sieviešu dinamikas, kas bauda dzīvi pilnā apjomā un atdzīvina sevi un savu vēsturi. Tāpat kā miljonu tukšu lapu grāmata, viņi gaida, ka būs piepildīti ar unikālām pieredzēm - tāpat kā Ņujorkā katru dienu nāk klajā ar nebeidzamiem jauniem stāstiem. Tāpat kā metropole, aromātu raksturo pārsteidzošs kontrasts: DKNY Stories ir austrumu-ziedu kompozīcija ar mūsdienīgu noskaņu, kam parfimērs Stephen Nilsen tika iedvesmots no Ņujorkas fotogrāfijām gan no pagātnes, gan no tagadnes. Aromāts atveras ar izsmalcinātu rozā piparu, melnā kardamona un svaigas rozā guaves piezīmēm, kas saplūst ar ziedu sirdi, kas eleganti spēlē melnā īrisa, sambacas jasmīna un baltās tējas aromātu. Rozā guave ir brīdis, kad saullēkts iesedz pilsētu spilgti sarkanā spīdumā, bet melnais īriss uztver metropoles izsmalcinātību. Vaniļa, sandalkoka un dzintara radīšana rada aizraujošu nobeigumu ar savu silto jūtīgumu, kas padara kompozīciju un tās vēsturi neaizmirstamu. DKNY Stories ir smaržas, kas sevi atjauno - tāpat kā sieviete, kas to nēsā.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Guave Piena putas Rozā pipari Kardamons
Guave Piena putas Rozā pipari Kardamons

Sirds notis


Jasmīns Īriss Baltā tēja        
Jasmīns Īriss Baltā tēja        

Pamata notis


  Ambroksāns Sandalkoks   Vaniļa
  Ambroksāns Sandalkoks   Vanilīns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi