Crystallove Sandstone Roller  (Sejas rullītis no tuksneša smiltīm)Crystallove Sandstone Roller  (Sejas rullītis no tuksneša smiltīm)Crystallove Sandstone Roller  (Sejas rullītis no tuksneša smiltīm)
Crystallove

Sandstone Roller

Aksesuāri
1 gab
38,99 €

Produkta apraksts

Crystallove Sandstone Roller

(Sejas rullītis no tuksneša smiltīm)


Radi savu kopšanas rituālu ar greznas sejas rullīša Crystallove palīdzību. Masāža mazina pietūkumus un tumšos plankumus zem acīm, āda kļūst mirdzoša un svaiguma pilna, uzlabojas ādas elastība. Masāža stimulē limfodrenāžu un limfas cirkulāciju, bagātinot ādu ar skābekli un attīrot no toksīniem, mazina sejas muskuļu tonusu, izlīdzinot krunciņas un sīkās grumbiņas. Iedarbojas ar liftinga efektu, uzlabojot sejas kontūras. Kontūrē vaigu kaulus un paceļ nokarenas uzacis. Papildus, katram akmenim ir sava dabiska un neatkārtojama krāsa, unikālas īpašības, akmens enerģija nomierina un sniedz līdzsvaru. Masāža, kas ir ideāla visiem ādas tipiem.

- izmērs: 16 x 5.5 cm
- krāsa: dzeltenīgi-brūna ar vara gabaliņiem, burvīgi mainās dažādā apgaismojumā
- korpuss: rozā zelta krāsā (pārklāts ar varu)

TUKSNEŠA SMILTIS saskaņā ar NETRADICIONĀLO MEDICĪNU:
- iedarbojas atjaunojoši, sniedz pretiekaisuma un dziedēšanas efektu
- pievelk bagātību un laimi
- piešķir ticību sev un savām iespējām

LIETOŠANA


Masāža jāveic uz attīrītas sejas ādas, iepriekš uzklājot uz tās iecienītāko serumu vai auduma masku, masāžas kustības jāveic no sejas iekšējās daļas uz ārējo. Lai iegūtu ādas papildus atspirdzinājuma efektu, iesakām novietot sejas veltnīti uz dažām minūtēm ledusskapī. Masāža jāveic saskaņā ar iepakojumam pievienoto instrukciju.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi