Crystallove Clear Quartz Roller and Gua Sha Set  (Komplekts)Crystallove Clear Quartz Roller and Gua Sha Set  (Komplekts)
CRYSTALLOVE

Clear Quartz Roller and Gua Sha Set

Komplekts
KAM: Sievietei
1 gab
68,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Crystallove Clear Quartz Roller and Gua Sha Set

(Komplekts)


Izveidojiet savu personīgo kopšanas rituālu ar luksusa CRYSTALLOVE zīmola produktiem sejas masāžai. Komplekts sejas masāžai ir apveltīts ar neparastām īpašībām un kristāla skaistumu, bāzēts uz vislabākajiem dabiskajiem produktiem, kuri nodrošina mājas SPA atmosfēru. Sastāv no diviem zīmola produktiem: rullīša un plāksnītes gua sha sejas masāžai no kalnu kristāla. Komplekts tika bagātināts ar stikla pudelīti eļļām, un kuras iekšpusē atrodas kristāli. Vizuālais izskats ir ļoti skaits, tādēļ arī ir lieliska ideja dāvanai. Masāža, stimulējot enerģētiskos punktus, kuri atrodas uz sejas, atbloķē limfātiskos nosprostojumus un uzlabo asins cirkulāciju, pateicoties kam āda ātri kļūst atjaunota un pilna spīduma. Dabiskais akmens vēsums, no kura ir izgatavoti produkti, reducē tūsku un ēnas zem acīm.

KALNU KRISTĀLS saskaņā ar NETRADICIONĀLO MEDICĪNU:
- viens no akmeņiem, kas visvairāk iedarbojas atveseļojoši un attīroši
- pozitīvi iedarbojas uz ādu, novērš bakteriālās infekcijas un novada toksīnus
- labvēlīgi iedarbojas uz visa organisma funkcionēšanu
- sniedz mieru, līdzsvaru un harmoniju

LIETOŠANAS VEIDS
Masāža jāveic uz attīrītas sejas ādas, iepriekš uzklājot uz tās iecienītāko serumu vai auduma masku, masāžas kustības jāveic no sejas iekšējās daļas uz ārējo. Lai iegūtu ādas papildus atspirdzinājuma efektu, iesakām novietot sejas veltnīti uz dažām minūtēm ledusskapī. Masāža jāveic saskaņā ar iepakojumam pievienoto instrukciju.

Komplektā ietilpst:
CRYSTALLOVE Rullītis sejai no kalnu kristāla + gua sha plāksnīte + roll-on pudelīte eļļām, masāžas instrukcija, elegants iepakojums

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!