Collistar Ultra-Lifting Vials Instant Effect + 2 Vials For Free  (Liftinga ampulas ar tūlītēju efekt Collistar Ultra-Lifting Vials Instant Effect + 2 Vials For Free  (Liftinga ampulas ar tūlītēju efekt -20%
Collistar

Ultra-Lifting Vials Instant Effect + 2 Vials For Free

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Nobriedušai ādai
Dāvana Akcija
Dāvana! Collistar somiņa ar miniatūrām

Iegādājoties COLLISTAR ādas kopšanas produktus 49 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Collistar Lift HD sejas krēmu 15ml un Firming Cream Plus ķermeņa krēmu 30ml melnā kosmētikas somiņā.

*Dāvanas nesummējas *Akcija spēkā 13.10.-01.11.2020.

6 gab Akcija spēkā:
no 2020-10-21
līdz 2020-11-01
31,99 € 39,99 €

Produkta apraksts

Collistar Ultra-Lifting Vials Instant Effect + 2 Vials For Free

(Liftinga ampulas ar tūlītēju efektu sejai, kaklam, dekoltē)


Vienreizēja ampula ar spēcīgu liftinga iedarbību un ilgnoturīgu rezultātu. Collistar Ultra-Lifting Vials Instant Effect + 2 Vials For Free ideāli piemērota ātrai ādas uzlabošanai pirms svarīga pasākuma vai kad āda izskatās nogurusi un saspringta. Ampulas saturs izlīdzina ādu, līdz minimumam samazina grumbas, uzreiz noņem noguruma un stresa pazīmes. Uz vairākām stundām padara ādu starojošu. Ideāla kā make up bāze. Īpašā produkta tekstūra izveido neredzamu plēvīti, kas uzreiz izlīdzina ādu un piedod ilgstošu liftinga efektu. Āda atjaunojas, kļūst tvirtāka un tonizētāka. LIFT HD® komplekss atjauno ādu un aizkavē tās novecošanos, betaglikāns aizsargā ādu, PEPHATIGHT® izlīdzina un rada tūlītēju liftinga iedarbību.

LIETOŠANA


Atveriet ampulu, ievietojiet piltuvi un izlejiet apmulas saturu plaukstā. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi