Collistar Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate    (Tonizējošs un nostiprinošs ķermeņa serums Collistar Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate    (Tonizējošs un nostiprinošs ķermeņa serums
Collistar

Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate

Ķermeņa serums
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Collistar kosmētikas maciņš + travel size produkti

Iegādājoties Collistar sejas kopšanas produktus 39.00 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Collistar Deep Moisturising Icon sejas krēmu (15ml) un jauno pretcelulīta Cyro želeju (30ml) melnā kosmētikas somiņā. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 22.05.-07.06.2020. 

200 ml 21 € par 100 ml
42,49 €

Produkta apraksts

Collistar Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate  

(Tonizējošs un nostiprinošs ķermeņa serums)


Collistar Pure Actives Two-Phase Sculpting Concentrate neparasts produkts ar divfāžu formulu, kurā ir divas tīra veida sastāvdaļas. Eļļas fāze: satur jūras aļģes, kas veicina spēcīgu lipolītisko un drenējošo iedarbību. Palīdz likvidēt lieko šķidrumu, tonizē ādas audus un cīnās pret lokalizētām tauku nogulsnēm un apelsīnu mizas efektu. Ūdens fāze: satur izvēlētus peptīdus, kas lieliski nostiprina, tonizē un veicina novājēšanu. Pateicoties divfāžu prasmīgajai kombinācijai formula tika izstrādāta līdz vissīkākajai detaļai. Pēc produkta sakratīšanas abas daļas samaisās kopā un padara produkta iedarbību izteikti efektīvu. Rezultāts: samazinātas nepilnības, āda ir tonizētāka un kompaktāka, pārveidots ķemenis. 

LIETOŠANA


Izmantojiet atsevišķi vai kā pastiprinātāju pirms ikdienas novājēšanas un pretcelulīta produktu lietošanas. Tā praktiskais un ērtais iepakojums ieteicams tiem, kuri dzīvo aktīvu un dinamisku dzīvi.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi