Collistar Pach-Tratment Reshaping Firming Critical Areas Sock Treatment  (Modelējoši, novājēšanas pl Collistar Pach-Tratment Reshaping Firming Critical Areas Sock Treatment  (Modelējoši, novājēšanas pl
Collistar

Pach-Tratment Reshaping Firming Critical Areas Sock Treatment

Ķermeņa slaidinošais plāksteris
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Collistar kosmētikas maciņš + travel size produkti

Iegādājoties Collistar sejas kopšanas produktus 39.00 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Collistar Deep Moisturising Icon sejas krēmu (15ml) un jauno pretcelulīta Cyro želeju (30ml) melnā kosmētikas somiņā. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 22.05.-07.06.2020. 

48 g 104 € par 100 g
49,99 €

Produkta apraksts

Collistar Pach-Tratment Reshaping Firming Critical Areas Sock Treatment

(Modelējoši, novājēšanas plāksteri ķermenim)


Collistar Pach-Tratment Reshaping Firming Critical Areas Sock Treatment  revolucionāra tehnoloģija novājēšanas jomā. Ātras iedarbības plāksteri, kas pakāpeniski, 8 h garumā, atbrīvo aktīvās sastāvdaļas. Kofeīns un karnitīns nodrošina lipolītisku efektu un novērš taukaudu uzkrāšanos. Stimulē mikrocirkulāciju, uzlabo ādas tonusu un stingrību, samazina apkārtmēru kritiskajās ķermeņa zonās. Ginka koka ekstrakts tonizē, nostiprina ādu un kavē brīvo radikāļu veidošanos.

LIETOŠANA


Uzklāj divas reizes nedēļā uz  sausas, attīrītas, veselas ādas bez iekaisumiem. Nelietot tūlīt pēc ādas epilēšanas. Atstāj iedarboties 8 stundas un tad noņem. Piemēroti lietošanai gan dienas laikā, gan naktī. Plāksteris ir vienreiz lietojams un to nedrīkst lietot atkārtoti. Lietot tikai uz iepakojuma norādītajās ķermeņa zonās. Nelietot fiziskas aktivitātes laikā vai tūlīt uzreiz pēc tās. Pēc lietošanas nomazgāt rokas. Izvairīties no saskares ar acīm. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. 

Atsauksmes

Rezultāts ir, ja lietojot plāksteri ir fiziskā aktivitāte. Patika.
Arta 2020-05-02 23:12
Rakstīt atsauksmi