Collistar Anticellulite Draining Gel - Mud  (Drenējoša māla dubļu pretcelulīta želeja) Collistar Anticellulite Draining Gel - Mud  (Drenējoša māla dubļu pretcelulīta želeja)
Collistar

Anticellulite Draining Gel - Mud

Ķermeņa krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Collistar skropstu tuša +sejas krēms

Iegādājoties Collistar produktus 49.00 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ ceļojuma izmēra Collistar Unico skropstu tuša, Lift HD līnijas sejas krēmu 15 ml un vēl 3 produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 28.10.-18.11.2019

Dāvana! Luxury Advent Calendar

11.11.2019 iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 150 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Adventes kalendāru Luxury Advent Calendar ar 26 dažādiem skaistuma produktiem (gan pilna izmēra, gan ceļojumu izmēra).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 11.11.2019.

400 ml 14 € par 100 ml
55,49 €

Produkta apraksts

Collistar Anticellulite Draining Gel - Mud

(Drenējoša māla dubļu pretcelulīta želeja)


Collistar Anticellulite Draining Gel - Mud drenējoša māla dubļu pretcelulīta želeja ar Slim-Drone™ iedarbības tehnikuSLIM-DRONE ™ ir futūristiska Cosmetic Drone Technology™ tehnoloģija, kas nodrošina,ka aktīvā sastāvdaļa, ar spēcīgu lipolītisku iedarību - jūras vīnogas (Coccoloba Uvifera) ekstrakts, tiek iekapsulēta un nogādāta tieši taukaudu šūnā. Produkts satur Amazones balto mālu dubļus, kas ir izteikti bagātīgi ar minerālsāļiem un aktīvām vielām un pateicoties to krāsai un ļoti smalkajām granulām, nodrošina drenāžas un detoksikācijas iedarbību. Šo iedarbību pastiprina escīns, ko satur produkta formula. Produkta oriģinālā želejas/dubļu tekstūra ieskauj ādu neredzamā apvalkā, padarot to uzreiz gludāku, blīvāku un samazinot celulīta redzamību. Tai pat laikā veicina aktīvo vielu iekļūšanu šūnā un notur tās ilgāk ādas audos, tādējādi pagarinot to iedarbības ilgumu. Produkts piemērots ikviena tipa celulīta samazināšanai. Īpaši ieteicams tiem, kuriem ir problēmas ar šķidruma uzkrāšanos, uzkrātām tauku šūnām un tvirtuma zudumu.

LIETOŠANA


Produktu dažas minūtes maigi iemasē sausā ķermeņa ādā. Produkts paredzēts ikdienas lietošanai un nav jāskalo nost.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi