E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Collistar Anti Dark Spot Concentrate  (Emulsija tumšo plankumu novēršanai) Collistar Anti Dark Spot Concentrate  (Emulsija tumšo plankumu novēršanai)
Collistar

Anti Dark Spot Concentrate

Serums/koncentrāts sejai
25 ml 128 € par 100 ml
31,99 €

Produkta apraksts

Collistar Anti Dark Spot Concentrate

(Emulsija tumšo plankumu novēršanai)


Collistar Anti Dark Spot Concentrate efektīva un koncentrēta emulsija lokālai tumšo plankumu ārstēšanai uz sejas un ķermeņa. Glikolskābes un niacinamīda maisījums bloķē melanīna sintēzi, pakāpeniski izgaismojot tumšos plankumus. Tas likvidē virsējās šūnas, kas ir pilnas ar melanīnu. Pēc lietošanas ir pamanāms gaišinošs efekts un tiek samazināta tumšo plankumu intensitāte, kuru izveidošanos ir izraisījusi saules iedarbība, ādas novecošanās, pūtītes vai hormonālā nelīdzsvarotība. 

LIETOŠANA


No rīta un vakarā uzklāj tieši uz apstrādājamās zonas, pirms ikdienas ādas kopšanas. Lietošanas laikā un nedēļu pēc lietošanas pārtraukšanas izmantojiet krēmus ar saules aizsargfiltru, kā arī neizmantot sauļošanās lampas. Nav piemērots jutīgai, reaģējošai vai kuperozai ādai. Nelietot uz sakairinātas vai bojātas ādas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi