BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei) Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei) -20%
Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei)Coach Coach Dreams (Parfimērijas ūdens sievietei)
Coach

Coach Dreams

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Koksne, Dzintars, Bumbieris
Akcija
90 ml 79 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
71 € 89 €
60 ml 117 € par 100 ml
69,99 €
40 ml 112 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

Coach Coach Dreams

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Coach Coach Dreams izdzīvo savus sapņus. Aromāts, kuru iedvesmojuši brīvības un piedzīvojumu apgaroti ceļojumi pa Ameriku. Coach Dreams iedvesmas avots ir saulains ceļojums pa Amerikas rietumiem, izbaudot nebeidzamās iespējas. Aromāts atveras ar svaigu augļu kompozīciju un noslēdzas ar paliekošām koksnes notīm, pavadot tā valkātāju visa ceļojuma garumā. Tas ir stāsts par piedzīvojumu alkām, plašo lielceļu un mirkļiem, kas vienmēr paliks atmiņā. Parfimēru Antuāna Mezondjē, Natālijas Grāsijas-Ceto un Olivjē Pešo radītais starojošais, koksnes toņiem piesātinātais aromāts atveras ar rūgtā apelsīna un sulīga bumbiera notīm. Aromāta sirdī uzplaukst gardēnija un kaktusa ziedi, bet tā izskaņā atklājas jutekliskā īslapu juka jeb “Džošua koks” un ambroksāna muskuss. “Coach Dreams ir rotaļīgs un dzīvespriecīgs aromāts. Iedvesmojoties no 21. gadsimta sapņotājiem un viņu bezrūpīgā piedzīvojumu gara, šis aromāts iemieso sajūsmu par ceļojumu ar draugiem.” – Stjuarts Vīverss, radošais direktors. Stikla flakons atgādina senlaicīgās zāļu pudelītes, kas rindojās aptieku plauktos. Dizainu ir iedvesmojuši ceļojuma laikā atrastie dārgumi. Sudraba krāsas vāciņš veidots tējas rozes formā, kas ir tradicionāls šī zīmola simbols. Izsmalcinātais ādas gredzens ap vāciņa pamatni ir atsauce uz zīmola Coach pieredzes bagāto vēsturi amatniecisku ādas izstrādājumu izgatavošanā.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Apelsīns
 • Augļi
 • Bumbieris
Sirds notis

 • Gardēnija
 • Kaktuss
Pamata notis

 • Ambroksāns
 • Koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi