BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Christian Faye Eyebrow Dip Pomade  (Uzacu pomāde) Christian Faye Eyebrow Dip Pomade  (Uzacu pomāde) Christian Faye Eyebrow Dip Pomade  (Uzacu pomāde) Christian Faye Eyebrow Dip Pomade  (Uzacu pomāde) Christian Faye Eyebrow Dip Pomade  (Uzacu pomāde)
Christian Faye

Eyebrow Dip Pomade

Uzacu ēnas
Dark Brown
Šobrīd nav
Taupe
Šobrīd nav
Irid Brown
24,99 €
Charcoal
24,99 €

Produkta apraksts

Christian Faye Eyebrow Dip Pomade

(Uzacu pomāde)


Christian Faye Eyebrow Dip Pomade sniegsim papildu dzīvi savām uzacīm ar viegli pielietojamo uzacu Dip Pomade, kas viegli klājas gan uz ādas gan uzacu matiem. Uzacu pomāde ir ūdensizturīga krāsa, kas skulptē un definē uzacis. Inovatīvā formula darbojas kā uzacu praimeris un nodrošina krāsu, skulptūru un ēnojumu! Šis krēmveida, daudzuzdevumu produkts vienmērīgi pietuvojas ādai un matiem, lai izveidotu tīras, definētas uzacis. Pieejams 4 dažādu nokrāsu toņos, lai tas būtu piemērots visām uzacu krāsām. Ar pomādi Jūsu uzacis izskatās perfekti koptas, noteiktas un nevainojamas. Iesakam klientiem ar taukainu ādu!

Komplekta ietilpst:

  • Pomade
  • Dubult-otiņa, kas speciāli piemērota un pielāgota pomades uzklāšanai

LIETOŠANA


Iemērciet otu uzacu pomādē, turiet vertikāli pie pieres sākuma un velciet ar sānu kustību līdz galam, lai veidotu uzacs formu. Turiet otu 45 grādu leņķī un aizpildiet uzaci no pieres vidus uz galu, izmantojot vieglus otas vilcienus. Uzvelciet ar horizontāli novietotu otu, garākos gājienos, veidojot un izvelkot, uzacu smalkās vietas. Produkts nofiksēsies 60 sekundēs - pilnīgi ūdensizturīgs!

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi