BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa) Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa) Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa) Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa) Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa)
Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa)Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo (Skropstu un uzacu krāsa)
Christian Faye

Eyebrow And Eyelash Duo

Uzacu ēnas

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Brown Black 1.00 gab.
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo

(Skropstu un uzacu krāsa)


Christian Faye Eyebrow And Eyelash Duo skropstu un uzacu krāsu komplekti ir ideāli piemēroti ilglaicīgai skropstu un / vai uzacu krāsošanai. Nepieciešamais krāsošanas laiks 15 minūtes. Pilnīgi droša lietošanai, pateicoties tam, ka produkts ir uz gela bāzes. Nokrāso tikai matiņus, nevis ādu (zem matiņiem)! Rekomendējam arī profesionālai lietošanai (salonos). Noturība līdz 6 nedēļām. Pieejams 3 krāsās: brūns, zils un melns. Pirms lietošanas izlasiet detalizētu produkta lietošanas aprakstu!

Komplekta ietilpst:

 • 1 krāsas tūbiņa 10ml
 • 1 pudelīte peroxide 30ml
 • Kombinēta otiņa/ķemmīte
 • Aizsargpapīriņi
 • Cimdiņi
 • Instrukcija

LIETOŠANA


Uzvelc cimdiņus. Izspied 1 cm krāsas nelielā trauciņā un samaisi (samiksē) to ar 4 līdz 5 pilieniem oxidanta. Maisi ar speciālo otiņu līdz masa ir viendabīga. Uzliec nedaudz vazelīna ap uzacīm un uz augšējā plakstiņa ar vates kociņu. Uzliec nedaudz vazelīnu uz aizsargpapīrīšiem un uzliec tos zem katras acs ar vazelīna pusi uz ādas. Izvairies no tā, lai vazelīns nokļūtu uz uzacīm vai skropstām. Kraso skropstas un uzacis ar krāsas masu uzmanīgi – tā, lai krāsa nenokļūtu uz ādas. Uzliec uz acīm vates plaksnītes, lai izvairītos no gaismas. Atstāj krāsu uz skropstām 5 lidz 10 minūtes un uz uzacīm tikai 1 minūti. Ņem vēra, ka krāsa uz uzacīm nedrīkst palikt par ilgu, jo pārāk tumšas uzacis pieščirs sejai  pārāk lielu ekspresiju. Noņem vates plāksnītes kopā ar aizsargpapīrīšiem, kad nepieciešamais laiks ir pagājis. Acīm jābūt aizvērtām tik ilgi, kamēr visa krāsa ir notīrīta no skropstām ar siltā ūdeni samitrinātu vates plāksnīti un skropstas ir nosusinātas sausas. Nākošā krāsošanas procedūra ir nepieciešama pēc 5-6 nedēļām. Tā kā daudzu cilvēku āda var but pārāk jutīga, tad vēlams pirms procedūras krāsu notesēt.  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi