E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Christian Breton Eye Care Liftox  (Serums acīm) Christian Breton Eye Care Liftox  (Serums acīm)
Christian Breton Eye Care Liftox  (Serums acīm)Christian Breton Eye Care Liftox  (Serums acīm)
Christian Breton

Eye Care - Liftox

Serums acīm
Dāvana
Dāvana! Pārsteiguma dāvana

Tikai šodien, 29.09., iepērkoties Douglas e-veikalā katram pirkumam klāt saņem PĀRSTEIGUMA DĀVANU! 

Dāvana! Rituals paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv ŠODIEN un RĪT, saņem DĀVANĀ Rituals paraudziņu (5ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 28.09.-29.09.2020.

Šobrīd nav

Produkta apraksts

Christian Breton Eye Care Liftox

(Serums acīm)


Ādu piepildošs un pacelošs serums, kura iedarbojas uz ādu ap acīm tikai savu aktīvo sastāvdaļu dēļ. Christian Breton produktiem ir trīskārši efektīva iedarbība, ko rada aktīvās sastāvdaļas, aukstums un fiziskais spiediens, kas tiek lietots, tos uzklājot. Liftox ir pirmais acu kopšanas līdzeklis, kas paceļ un tūlīt piepilda ādu, izlīdzinot grumbas. Apbrīnojama inovācija. Acu mirkšķināšana un piemiegšana - tūkstošiem ikdienas sejas kustību rada ādas krokas, kas padziļina grumbas, īpaši trauslajā zonā ap acīm. Liftox iepazīstina ar unikālu tehnoloģiju, kam piemīt ādu relaksējošas īpašības. Šis pamatīgais ādu piepildošais serums īpaši efektīvi mazina krunkas, lai panāktu iespaidīgu sejas ādas pacelšanas efektu un acīmredzamu tvirtumu.

Ieguvumi


Serums darbojas pašā šūnu sirdī, lai relaksētu savelkošās šķiedras, samazinot grumbas, kas saistītas ādas krokām, kas veidojas sejas kustībās. Vērts piebilst, ka Liftox darbojās visu nakti un dienu, kas palīdz novērt iepriekš radītos ādas bojājumus, vienlaicīgi izteikti aizsargājot ādu no apkārtējās vides radītās novecošanas. Gludi un ļoti maigi vēsais bumbiņveida aplikātors slīd pa acu kontūru, lai sniegtu vienreizēju atslābinoša svaiguma sajūtu. Serums lieliski iedarbosies uz mikroasinsriti kā limfodrenāža. Galvenā sastāvdaļas ir hialuronskābe, kurai ir izlīdzinoša un mitrinoša iedarbība, čūsku inde, kaviārs un kolagēns.

LIETOŠANA


Uzklājiet no rīta vai vakarā uz ādu ap acīm. Maigi iemasējiet ar metāla masāžas lodīti. Ieteicams glabāt ledusskapī.

Atsauksmes

Iesaku!
Iveta 2020-07-07 20:50
Super produkts.
Dace 2020-05-09 21:46
Rakstīt atsauksmi