Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei) -20%
Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei)Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei)Chloe Signature L'Eau  (Tualetes ūdens sievietei)
Chloé

Signature L'Eau

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Muskuss, Dzintars, Ciedrs, Roze
Dāvana Akcija
Dāvana! Chloé

Iegādājoties jebkuru Chloé aromātu 50 ml iepakojumā vai vairāk, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. ***TIKAI E-VEIKALĀ

50 ml 150 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-03-23
līdz 2020-04-19
75,20 € 94 €

Produkta apraksts

Chloe Signature L'Eau 

(Tualetes ūdens sievietei)


Chloé smaržu kolekcijas sāgā tiek atvērta jauna nodaļa. Šis zīmīgais stāsts ar spilgtiem, lieliem burtiem vēsta par sievišķību. Tas ir stāsts par starojošu un brīvu sievieti. Ap viņas ādu trīsuļo maigā Chloé smaržu aura. Šī interpretācija par leģendāro Chloé rožu aromātu, ko 2008. gadā radīja parfimērs Mišels Almeraks (Robertet), ir uzlabota ar dzirkstošo un daudzšķautņaino magnolijas smaržu. Jasmīna notis un gaiši dzeldīgu akcentu uzliesmojumi saplūst ar ozola sūnu piesātināto dabiskumu, veidojot unikāli svaigu ziedu aromātu. Neparasti vienkāršas smaržas, kuras piestrāvo paliekoša izsmalcinātība. Aromāta pudelīte veidota pēc vērtīgā un klasiskā Chloé smaržūdens leģendārās pudelītes līdzības, saglabājot ne tikai stikla rievojumu, kas atgādina modes nama plisētos audumus, bet arī ovālā vāciņa maigos izliekumus. Atpazīstamajai pudelītei ir noņemta metāla josla, ļaujot tai pieplūst ar gaismu un kā stikla šķirstiņam atklāt atsvaidzinošo koraļļsārto smaržu starojumu. Visbeidzot ap pudelīti ar roku ir apsieta pieskaņota lentīte no rievota auduma – šī zīmola firmas zīme vēl izteiktāk demonstrē smaržu saikni ar modes nama eleganci.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Greipfrūts
 • Ličija
Sirds notis

 • Magnolija
 • Roze
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Muskuss
 • Ozola sūna
 • Dzintars

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi