Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie  (Parfimērijas ūdens sievietei) Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie (Parfimērijas ūdens sievietei) Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie  (Parfimērijas ūdens sievietei) Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie  (Parfimērijas ūdens sievietei)Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Chabaud Maison de Parfum

Caprice de Sophie

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Sandalkoks, Jasmīns
100 ml 129 € par 100 ml
129 €
30 ml 230 € par 100 ml
68,99 €

Produkta apraksts

Chabaud Maison de Parfum Caprice de Sophie

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Franču zīmola Chabaud Maison de Parfum aromāti «neskrāpē» apkārtējo cilvēku ožu ar izteiktu izaicinājumu, tieši otrādi, tie ir saprotami un patīkami un jūs neriskējiet izraisīt protestus ar maigu un sievišķīgu augļu-ziedu kompozīciju Chabaud Maison de Parfum Caprice De Sophie. Izsmalcināti maigs nošu savijums kļūs par burvīgu papildinājumu koptēlam. Līdzīgi plīvuram, aromāts noslēps nevēlamas nianses un izcels pievilcīgas puses. Maigas un vieglas, it kā caurspīdīgas, kārdinošas jasmīna  un frēzijas ziedlapiņas svaigajos sarkano ābolu un mandarīnu saldās sulas pilienos mierīgi krīt uz siltās koksnes. Delikāta augļu - ziedu šleife skan izteikti maigi saskaņā ar muskusa, sandalkoka un vaniļas akordiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi