Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei) Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei)
Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei)Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei)Burberry Her London Dream (Parfimērijas ūdens sievietei)
Burberry

Her London Dream

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Ingvers, Roze
Dāvana
Dāvana! Burberry soma + miniatūra

Iegādājoties Burberry produktus 100 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem kosmētikas maciņu un smaržu miniatūru. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 12.08.-31.08.2020.  ***Akcija spēkā tikai E-VEIKALĀ

Dāvana! Burberry

Iegādājoties jebkuru Burberry aromātu tilpumā 50ml un vairāk, saņemsi DĀVANĀ Burberry London Dream 5ml aromātu viņai vai Indigo 50ml skūšanās krēmu viņam. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 05.08.-31.08.2020. ***Tikai E-VEIKALĀ 

30 ml 233 € par 100 ml
69,99 €

Produkta apraksts

Burberry Her London Dream

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Burberry piedāvā moderno un romantisko Her London Dream aromātu sapņainam brīdim pašā Londonas sirdī. No Her London Dream aromāta, kurā iedzīvināts Londonas miglaino dienu skaistums un brīvība, strāvo Burberry meitenei raksturīgā atbrīvoti dabiskā attieksme. Gaišais un intriģējošais aromāts atspoguļo nepiespiestu un jauneklīgu stila izjūtu. Zīmīgo Her smaržu mirdzošā un dzirkstošā aura nu ir jaušama arī Her London Dream aromātā, ko izceļ sulīgās citrona un svaigās ingvera sākuma notis – tik košas un atmiņā paliekošas. Vidusnotis apbur ar romantiskiem rozes un peonijas akordiem. “Her smaržūdens, Her Blossom tualetes ūdens, Her Intense smaržūdens un Her London Dream smaržūdens dažādos veidos pauž Londonas enerģiju. Tās pašas smaržu notis ir iekļautas atšķirīgās smaržu grupās, tomēr aromātu stāsts un DNS ir vienāds. Ikviena meitene var izvēlēties smaržas, kas atbilst viņas noskaņojumam vai gadalaikam. Her London Dream aromāts ir domāts spontānām un enerģiskām meitenēm ar romantisku sirdi.AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Citrons
 • Ingvers
Sirds notis

 • Peonija
 • Roze
Pamata notis

 • Muskuss

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi