-30% STENDERS kosmētikai (*izņemot komplektus) & -20% SMASHBOX kosmētikai | 14.11.-17.11.2019.

Biotherm Purefect Skin Pore Mask
Biotherm

Purefect Skin Pore Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Taukainai ādai, Visiem ādas tipiem
75 ml 34 € par 100 ml
25,49 €

Produkta apraksts

Biotherm Purefect Skin Pore Mask (Dziļi tīroša maska)

Biotherm biologi ir izstrādājuši jaunu sejas kopšanas līniju, kas efektīgi cīnās ar  ādas izraisītām problēmām. Ādas kopšanas līnija, kas radīta ideāli tīrai ādai Purefect Skin, tie ir tikai 3 soļi līdz tīrai un ideālai ādai. Samazināts spīdums, poras tiek sašaurinātas,cīņa ar iekaisumu. Ideāli piemērota taukainai ādai, kurai ir tieksme uz iekaisumu un jebkuram vecumam. 

Attīroša un noloboša maska ar ūdenszāļu ekstraktu un baltajiem māliem, kurai ir transformējoša tekstūra, un kura nodrošina efektīvu sejas attīrīšanu. Maska satur smalkas pīlinga daļiņas. Dziļi tīroša maska, samazinās poras, atbrīvos ādu no netīrumiem un efektīvi samazinās nevēlamo spīdumu līdz pat 8 stundām.

Aktīvie komponenti:

  • ūdenszāle Laminaria Digitata - aizsargā ādu no UV stariem, cīnās ar baktērijām;
  • Perlīts, Cinks, Termālais Planktons -  bloķē taukainā spīduma rašanos, samazina iekaisumu, piemīt antibakteriāla iedarbība.

 Lietošana: 

1.solis - dziļā attīrīšana. Uzklājiet masku biezā slānī, apejot acu zonu. Atstājiet  uz 1 min. Pateicoties baltajiem māliem maska dziļi iekļūst porās, un atbrīvo tās no netīrumiem. Poras kļūst ievērojami mazākas.

2.solis - mikronolobošs efekts. Nomazgājiet masku ar siltu ūdeni, veicot vieglas masāžas kustības. Āda izskatās līdzena un tīra un poras kļūst ievērojami mazākas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi