Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) -25%
Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Berdoues Peng Lai  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Berdoues

Peng Lai

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Osmantuss, Tonka pupas, Benzosveķi
Akcija
100 ml 74 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-11-30
līdz 2021-01-03
74,25 € 99 €

Produkta apraksts

Berdoues Peng Lai

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Ceļojums uz Ķīnu. Ceļojiet uz valsti, kas ir vienlīdz smalka un majestātiska. Sakārtojiet domas un atgūstiet spēkus pašā Vidusvalsts sirdī un iepazīstiet neparasto šī pasaules reģiona skaistumu. Atklājiet tās mītus un leģendas. Saskaņā ar leģendu PÉNG LÁI ir gluži kā majestātiska ķīniešu glezna, laikā pazudusi paradīzes sala, kas glabā ilgmūžības noslēpumu. Ceļojums, atdošanās, sapnis. Mūsu parfimēri ir apturējuši laiku ar Ķīnas leģendas smaržas interpretāciju. Stāsts vēsta par ilgmūžības salu, kurā ir apmetusies ziedu dieviete He Xiangu. Šis milzu dārzs aicina Jūs sapņot ar atvērtām acīm un atklāj vienu no Ķīnas vērtīgākajiem ziediem - osmantus, kuru izceļ Lasoas benzoe un Brazīlijas tonkas pupiņa. Ķīnas maigums notverts stikla pudelītē. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Osmantus      
Osmantus      

Sirds notis


Benzoīns            
Benzoīnsveķi            

Pamata notis


Tonka pupiņas        
Tonka pupiņas        

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi