BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis) Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis) Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis) Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis)
Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis)Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis)Beauty Blender Sponge Pink  (Rozā sūklis)
Beauty Blender

Sponge Pink

Sūklis/Švamme
1 gab.
21,99 €

Produkta apraksts

Beauty Blender Sponge Pink

(Rozā sūklis)


Beauty Blender sūklis ir inovatīvs risinājums grima uzklāšanai, kas palīdz iepludināt tonālo krēmu ādā, veidojot nevainojamu izskatu. Jo nevainojams mākslas darbs tāpat kā izskats sākas ar perfektu audeklu - tīru, skaistu un vienmērīgu ādu.

  • Forma: Beauty Blender’s patentētā forma padara uzklāšanu vienkāršu un ļauj Jums piekļūt grūti aizsniedzamajām sejas zonām ar neticamu vieglumu.

  • Tekstūra: Zamšādas struktūra ir ļoti patīkama taustei, un unikālais izliekums atbilst sejas kontūrām, padarot Jūsu grimu perfektu un vienlaicīgi nepamanāmu.

  • Ekskluzīvs materiāls: Beauty Blender veidots no šķiedras, kas, būdams mitrs, uzsūc pat nelielus ūdens daudzumus. Tas ļauj sūklim būt “pilnam”, lai grima produkti paliktu sūkļa virspusē, nevis iesūktos sūklī, tādējādi ļaujot Jums katru reizi izlietot mazāk grima produkta. Beauty Blender nesatur lateksu un smaržvielas.

LIETOŠANA


Vienkārši samitrini, izspied un lieto! Samitrini Beauty Blender ar ūdeni, izspied lieko mitrumu, izmantojot dvieli, ja tas pieejams. Tad iemērc Beauty Blender izvēlētajā tonālajā līdzeklī un klāj uz sejas vajadzīgajā vietā, un iegūsti nevainojamu klājumu.


Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi