Beauté Pacifique Clinical Super 3 Exfoliator  (Dziļi attīrošs dubultas iedarbības pīlings sejai) Beauté Pacifique Clinical Super 3 Exfoliator  (Dziļi attīrošs dubultas iedarbības pīlings sejai)
Beauté Pacifique

Clinical Super 3 Exfoliator

Sejas skrubis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Biotherm Life Plankton Elixir paraudziņš 1ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 25.11.2020. no 13:00 līdz 16:00, saņem DĀVANĀ Biotherm Life Plankton Elixir paraudziņu (1ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 25.11.2020.

50 ml 106 € par 100 ml
52,99 €

Produkta apraksts

Beauté Pacifique Clinical Super 3 Exfoliator

(Dziļi attīrošs dubultas iedarbības pīlings sejai) 


Beauté Pacifique Clinical Super 3 Exfoliator īpaši spēcīgas iedarbības pīlinga krēms ar perfekti noapaļotām pērlītēm, kas mehāniski noņem atmirušās ādas šūniņas un atver poras. Apvienojot pīlinga skābju iedarbību ar maigu mehānisku attīrīšanu, tiek iegūta ārkārtīgi gluda āda. Ar šo pīlinga krēmu āda vienlaicīgi tiek attīrīta bioloģiski ar trīs dažādu veidu skābēm: glikolskābi, salicilskābi un azelaīnskābi – kā arī baltā vītola mizas ekstraktu. Rezultāts ir jauneklīgāka izskata, zīdaini gluda ādas virsma ar izlīdzinātu epidermas reljefu. Clinical Super3 Exfoliator sejas pīlings satur arī anitbakteriālo propolisu – dabas veidotu aizsardzību pret mikrobu infekcijām, kas ierobežo ādas tālākus bojājumus, kas rodas dēļ netīras ādas, kā piemēram infekcijas un ar to saistītu rētu veidošanos. Pīlingam ir pievienots arī Rooibos ekstrakts, viena no daudzsološākajām un plašas iedarbības sastāvdaļām, kas uzlabo ādu un stiprina dabīgo aizsardzību pret novecošanās degradāciju. Rooibos ir arī efektīvs anti-oksidants, kas vienlīdz ādu arī mitrina un aizsargā no brīvajiem radikāļiem, kas bojā ādu un veicina tās novecošanos.

LIETOŠANA


 Vienu vai divas reizes nedēļā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi