BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set  (Komplekts uzacīm) ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set  (Komplekts uzacīm) ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set  (Komplekts uzacīm) ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set  (Komplekts uzacīm)
ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set  (Komplekts uzacīm)ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set  (Komplekts uzacīm)
Anastasia Beverly Hills

Better Together Set

Komplekts

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Taupe 1.00 gab.
Šobrīd nav

Produkta apraksts

ANASTASIA BEVERLY HILLS Better Together Set

(Komplekts uzacīm)


Anastasia Beverly Hills Better Together uzacu komplekts Brow Kit atbrīvo jūs no šaubām par uzacu grima uzklāšanu. Šajā ierobežota izlaiduma ceļošanai gatavajā komplektā ietilpst divi neaizstājami produkti uzacīm – 1 pilna izmēra uzacu zīmulis Brow Wiz® un 1 mini izmēra caurspīdīgs uzacu gels, lai vienā mirklī varat izveidot ideālu uzacu pāri. Esat ceļā? Steidzaties? Nav nekādas pieredzes ar uzacu iezīmēšanu? Vienkārši lietojamais uzacu zīmulis Brow Wiz® jums ļauj ātri iezīmēt ideālu uzacs kontūru un detaļas, savukārt mini izmēra caurspīdīgais uzacu gels Mini Clear Brow Gel nostiprina krāsojumu, lai tas saglabātos visu dienu. 1. populārākais produkts uzacīm ASV. Ideāls rīks uzacu kontūras iezīmēšanai un precīzu detaļu pievienošanai. Šis uzacu zīmulis ar smalko galiņu ļauj vilkt smalkas, precīzas līnijas, kuras izskatās pēc uzacu matiņiem. Sastāvā ir nevainojams vaska un krāsas maisījums, kurš nodrošina labu klāšanos. Komplektā ir speciāla otiņa ar birstīti, lai varat panākt dabisku, izpludinātu krāsojumu. Caurspīdīgs gels uzacīm Mini Clear Brow Gel. Viegls, bezkrāsains sastāvs, kas nodrošina elastīgu, noturīgu fiksāciju. Otiņa uzklāj precīzi nepieciešamo produkta daudzumu, tādēļ varat to kontrolēt. Sastāvs fiksē uzacu grimu un notur matiņus vietās, tos nepadarot stīvus. Nožūstot ir pilnīgi caurspīdīgs, neatstāj nekādas pēdas. Uzacis izskatās biezākas un gludākas. Ražošanā nav notikusi vardarbība, nav izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti.

LIETOŠANA


Sāciet ar kontūras ievilkšanu zem uzacs loka, izmantojot Brow Wiz®,  virzoties uz uzacs ārējo galu. Sapludiniet ar otiņu. Iezīmējiet uzacs loka augšējo kontūru un izpludiniet ar otiņu. Lai piešķirtu detalizētu krāsojumu un apjomu, pievienojiet matiņiem līdzīgus triepienus uzacs iekšmalas zonā. Ar zīmuļa galu viegli ieskicējiet svītriņas uzacu matiņu dabiskajā augšanas virzienā. Šo pašu paņēmienu izmantojiet, lai aizpildītu zonas, kur uzacu matiņi ir retāki, un ar birstīti izpludiniet, lai iegūtu dabisku krāsojumu. Atcerieties, ka visiem “ABH” produktiem ir augsta pigmentu koncentrācija, tādēļ līnijas velkot, vajadzīgs vien viegls piespiediens. Nostipriniet uzacu grimu ar caurspīdīgo uzacu gelu Mini Clear Brow Gel. Lai uzacu loki izskatītos augstāki un apjomīgāki, izķemmējiet tās ar otiņu augšup vērstām kustībām (5–6 reizes katrai uzacij).

Meistaru ieteikumi:

  • Lai apgūtu paņēmienu ievilkt līnijas matiņa smalkumā, turiet Brow Wiz® slīpi, novietojiet zīmuļa galu uzacu zonā, piespiediet apakšā un tad strauji paraujiet plaukstu uz augšu. Tādējādi tiek panākts folikula izskats līnijas pamatnē.
  • Lai ātri iezīmētu uzacis, vispirms iezīmējiet uzacs kontūru (augšējo un apakšējo) ar Brow Wiz® un tad ar otiņu izpludiniet produktu pa visu uzaci. Sasildiet zīmuļa smailo galiņu uz delnas virspuses; tādējādi klājums būs krēmīgāks. Lai pabeigtu uzacu grimu, izmantojiet paņēmienu līniju ievilkšanai matiņa smalkumā.
  • Lai uzacu grimam piešķirtu apjomu, aši uzklājiet uzacīm caurspīdīgo uzacu gelu Mini Clear Brow Gel. Šo bezkrāsaino produkt var lietot arī atsevišķi, iegūstot dabiskāku efektu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi