-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Collistar drenējošo māla dubļu pretcelulīta želeja - Ramonas viedoklis

   Sākumā nedaudz pastāstīšu par produktu un tā sastāvu. Collistar piedāvā drenējošu māla dubļu pretcelulīta želeju ar Slim-Drone iedarbības tehnikuKas ir SLIM-DRONE? Tā ir futūristiska Cosmetic Drone tehnoloģija, kas nodrošina, ka aktīvā sastāvdaļa ar spēcīgu lipolītisku iedarbību - jūras vīnogas ekstraktu - tiek iekapsulēta un nogādāta tieši taukaudu šūnā. Produkts satur Amazones balto mālu dubļus, kas ir izteikti bagātīgi ar minerālsāļiem un aktīvām vielām un, pateicoties to krāsai un ļoti smalkajām granulām, nodrošina drenāžas un detoksikācijas iedarbību.

  Daudziem, manuprāt, zināms, ka vēsturiski gadu tūkstošus mālus izmantoja veselības atgūšanai un skaistumkopšanai, tomēr šis dabas brīnums tika nepelnīti aizmirsts, bet vēl relatīvi nesen pasaules lielākās kosmētisko līdzekļu kompānijas sākušas aizvien biežāk mālus izmantot skaistumkopšanas līdzekļu sastāvos.

          Šis produkts ir oriģināls ar to, ka želejas/dubļu tekstūra ieskauj ādu neredzamā apvalkā, padarot to uzreiz gludāku, blīvāku un samazinot celulīta redzamību. Un tas patiešām strādā, tiesa gan, celulītu līdz šim neuzskatīju par problēmu, jo tas bija pavisam nedaudz, tomēr bija. Uzklājot šo pretcelulīta želeju, es burtiski tūlīt redzēju atšķirību, sākumā pat nespēju tam noticēt. Lai pārliecinātos par rezultātu, jautāju arī sava dzīvesbiedra viedokli. Arī viņš minēja, ka celulīts vairs nav pamanāms. Manuprāt, celulīta veidošanos un redzamību ietekmē ļoti daudzi faktori.

   Man produkta testēšanas laikā bija sajūta, ka esmu atklājusi brīnumlīdzekli. Ar vairāku produktu un darbību kopumu noteikti var panākt neticami labus rezultātus. Es sportoju aptuveni 3 reizes nedēļā un cenšos ēst pēc iespējas veselīgāk, izslēdzot no ēdienkartes cukuru, maizi, saldumus, piena produktus, tādēļ āda ir samērā tvirta. Šī želeja padarīja to vēl gludāku un tvirtāku, izlīdzinot nelielo celulītu. Produkts ir piemērots ikviena tipa celulīta samazināšanai. Īpaši ieteicams tiem, kuriem ir problēmas ar šķidruma uzkrāšanos, uzkrātām tauku šūnām un tvirtuma zudumu.

 

          Ir produkti, kuriem saredzu arī kādus mīnusus testēšanas laikā. Šis ir viens no produktiem, kuram, manuprāt, mīnusu īsti nemaz nav. Konsistence ļoti patīkama, tieši tāpat kā aromāts, ātri nožūst pēc ieziešanas ķermenī un tas nav arī jānoskalo, tikai jāļauj nedaudz iesūkties. Tiesa gan, daudz pretcelulīta krēmus/želejas nebiju līdz šim testējusi, tomēr jāteic, ka šo produktu es ierindotu pirmajā vietā.

Komentāri

Vārds
 
Komentārs: