Posts with category

#ES ESMU SIEVIETE

#ES ESMU SIEVIETE7# es esmu sieviete

Šoreiz par projekta #esesmusieviete dalībnieci ir kļuvusi e-veikala Douglas.lv vadītāja - Laura Kalniņa. Kaut gan Lauru pazīstam ļoti ilgi, uzzinājām, kā viņai padodas apvienot darba rutīnu ar hobijiem, kādi ir viņas skaistumkopšanas noslēpumi un kāpēc sievietēm nav jābaidās sapņot. Lasi mūsu rakstu un iepazīsties ar Lauru!

#ES ESMU SIEVIETE6# es esmu sieviete

"Radošā pauze ir visgrūtākais izaicinājums...", stāsta Laura Atelsone - projekta #esesmusieviete sestā dalībniece. Lasi tālāk un uzzini, par ko sapņo un ar kādiem izaicinājumiem saskaras mūsdienu aktrise.

#ES ESMU SIEVIETE5# es esmu sieviete

Projekta #esesmusieviete piektā dalībniece Liāna ir pārliecināta, ka būt sievietei ir lieliski! Lasi rakstu un uzzini, kā fotogrāfei izdodas atspoguļot ikkatras sievietes skaistumu kadrā un ikdienā būt ne tikai profesionālei, bet arī mīlošai mātei.

#ES ESMU SIEVIETE4# es esmu sieviete

Projekta #esesmusieviete ceturtajai dalībniecei ir jaudīgs hobijs, kas sver vairākus simtus kilogramu. Viņa brauc ar kvadraciklu. Un ne tikai brauc, bet arī iegūst augstus vērtējumus sacensībās. Kas ir tas, kas mudina sēsties pie masīvā transporta līdzekļa stūres, lai katru sestdienu un svētdienu sacenstos ar citiem un tiektos uz izaugsmi, lasi blogā!

#ES ESMU SIEVIETE3# es esmu sieviete

Projekta #esesmusieviete trešā dalībniece Ramona ir piemērs tam, ka sapņus IR IESPĒJAMS pārvērst par īstenību. Viņa piepildīja savu sapni par darbu televīzijā, un tagad var iedvesmot aktīvai rīcībai arī citas sievietes. Vienmēr jāatceras, ka sievietēs ir milzīgs spēks, tikai mums pašām tas jāapzinās., ir pārliecināta Ramona. Lasi tālāk!

#ES ESMU SIEVIETE2# es esmu sieviete

„Esmu sieviete vīriešu biznesā, un vienmēr meklēju harmoniju starp ikdienas skrējienu un laiku ar ģimeni.”, stāsta Māra - projekta #esesmusieviete otrā dalībniece. Lasi tālāk un uzzini, kādi ir Māras īpašie skaistuma noslēpumi, lai izskatītos labi grūti prognozējamajā ikdienā - arī tad, kad pēc izkāpšanas no lidmašīnas plkst. 6:00 no rīta tūlīt jāsteidzas uz svarīgu sapulci.

#ES ESMU SIEVIETE1# es esmu sieviete

Douglas.lv uzsāk jaunu projektu #esesmusieviete! Sākot ar šodienu blogā Tu regulāri varēsi lasīt sarunas ar dažādām sievietēm - aktīvām, mīlošām, radošām, dzīvespriecīgām, godkārīgām...īsāk sakot, TĀDĀM KĀ TU. Bez izpušķojumiem, bez izlikšanās.  Mēs visas, lai gan ļoti atšķirīgas, esam vienotas sievišķībā, un tieši tāpēc esam stipras. Lasi tālāk un iepazīsti pirmo #esesmusieviete projekta dalībnieci Baibu.

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!