7# es esmu sieviete

LAURA KALNIŅA — NO BŪVMATERIĀLIEM LĪDZ LŪPU KRĀSĀM

MANAS NODARBOŠANĀS

“Viens no maniem mērķiem bija pašai priekš sevis iemācīties lietot kosmētiku”.

Mani sauc Laura. Pēc profesijas esmu Douglas interneta veikala vadītāja. Jau vairākus gadus darbojas e-komercijas nozarē, no kuriem teju 5 gadus vadu Eiropas lielākā un prestižākā skaistumkopšanas mazumtirdzniecības tīkla Douglas Latvia internetveikalu. Tas ir ļoti interesanti, tāpēc ka e-komercija nekad neguļ un vienmēr ir, kur augt un attīstīties, jo tā iet līdzi laikmetam, tehnoloģijām un nemitīgi mainās. Tas, kas derēja pirms trīs gadiem, šodien vairs neder. Un tieši tas ir pats interesantākais.

Mans ceļš skaistumkopšanas industrijā ir sācies interesanti. No skaistumkopšanas kā industrijas esmu bijusi gana tālu. Tā nekad nav bijusi manas kā sievietes prioritāte un es pieņēmu izaicinājumu tieši profesionālajā ziņā, nevis tāpēc, ka veikalā ir ienākušas jaunākās Dior lūpu krāsas. Mani aizrāva tas, ka no tā spēka un enerģijas, ko es ieguldīšu strādājot šeit, es redzēšu mūsu panākumus.

Esmu strādājusi dažādās nozarēs: būvniecībā, pārtikā. Un katru reizi es iemācījos kaut ko no jauna. Tas ir tik interesanti.  Lai cik dīvaini nebūtu, patiesībā, es tagad atceros, gadā sākumā, pirms es pieņēmu šo izaicinājumu, es uzrakstīju sev mērķus, viens no mērķiem bija iemācīties pareizi lietot kosmētiku. Sievietei kosmētikai ir jābūt, es uzskatu, ka piemērota un pareizi lietota  kosmētika palīdz mums ikdienā vienkārši pacelt pašapziņu un iedod draivu, lai tu pati sevi iznestu. Bet, protams, jāatceras, ka skaistums nāk no iekšienes un jāsāk gan ar to!

Manā dzīvē ir interesanti sanācis un es tā domāju, ka vajag teikt, vajag atzīmēt vai domāt par to, ko tu vēlies. Jo visumā nekas nepaliek līdz galam neizdarīts, domas materializējas.

Es labi atceros savu pirmo dienu uzņēmumā Douglas. Mēs nesen ar kolēģiem smējāmies, nosvinot e-veikala sešu gadu jubileju, ka sākām trīs cilvēku komandā un atradāmies 13 km² lielā telpā. Un atskatoties uz to, kas šo gadu laikā ir noticis un mainījies, man ir tāds milzīgs prieks un gandarījums par to, ko mēs visi kopā kā komanda esam sasnieguši. Lai mēs nonāktu tur, kur mēs esam šodien, man vienmēr ir bijusi svarīga tā kopības veidošana.

KO MAN NOZĪMĒ BŪT SIEVIETEI

“Tā ir ne tikai sievišķā enerģija, tā ir sievietes spēja radīt un iedvesmot”.

Protams, es esmu arī sieviete. Jā, es šobrīd neesmu ne mamma, ne sieva, līdz ar to šobrīd ir tāds periods, kad baudu dzīvi, atļaujoties būt es pati, izpausties. Un tieši caur to visu sevi iepazīt, kas ir ļoti vērtīgs dzīves moments, lai atklātu sevi, savas iekšējās, varbūt neapzinātās dāvanas un talantus, kurus, iespējams, mēs pārāk bieži paturam noslēptus, nerealizējam, neuzdrīkstamies.

Šobrīd man ir tas laiks, kad ir tā iespēja sevi atklāt un piepildīt.

KO MAN NOZĪMĒ BŪT SIEVIETEI - Tas ir ļoti grūts jautājums. Manā skatījumā, mēs meklējam atbildi uz to visu dzīvi, jo dažādos dzīves posmos mums ir dažādas prioritātes. Bet šobrīd, man liekas, būt sievietei ir enerģija. Tā ir sievietes spēja radīt un iedvesmot. Man liekas, ka tas ir arī tas, kas iet visai dzīvei cauri. Jo viens tāds liels uzdevumus, kuru mēs kā sievietes sevī nesam, ir tieši tā spēja iedvesmot. Jā, sievietei ir liels spēks, un ne vienmēr varbūt mēs to apzināmies, bet sievietē ir bezgalīga mīlestības enerģija un mēs radām skaistas lietas. Vīrietis var uzcelt māju, bet sieviete ir tā, kas ienes mājās mājīgumu. Un tā ir tā sievišķā enerģija, man liekas.

Man ļoti patīk dalīties ar cilvēkiem visā savā dzīves pieredzē un man nekad nav žēl dalīties zināšanās, jo tā ir liela dāvana. Man pašai ir prieks, ja otrs cilvēks no manis ir paņēmis daļiņu. Tas arī ir viens no tādiem iedvesmošanas modeļiem, kad nereti cilvēks tev pretī sadzird kaut ko pats sevī un caur to atklāj jaunas virsotnes.

MANAS AIZRAUŠANĀS

“Man patīk baudīt dzīvi”.

Man ir daudzas aizraušanās un enerģija. Un tas lielākais dzinulis ir pēc pašrealizācijas. Darbs noteikti ir mans prieks…Tomēr ir jāspēj nodalīt dzīve, kurs beidzas darbs un sākas mājas. Svarīgi ir piepildīt sevi, jo darbā ar cilvēkiem es, protams, atdodu savu enerģiju. Man tiešām patīk baudīt dzīvi, tādu kā “dzīvot dzīvi”, nevis “sēdēt malā un noskatīties, kā dzīve notiek”. Dzīve mums ir viena un tā nav izmēģinājuma versija. Viena no lietām, kas mani atjauno, viennozīmīgi, ir ceļošana. Es ļoti labprāt iepazīstu jaunas kultūras, garšas, garšvielas, un vedu šo pieredzi sev līdzi.  Tāpat man ļoti patīk un man vajag būt pie dabas. Zaļā krāsa mani nomierina, iedvesmo kaut kam jaunam. Viena no manām top aizraušanām šobrīd ir keramika - savas servīzes izgatavošana. Bez tam man ļoti svarīga arī ir sporta dzīve — es ļoti labprāt piedalos dažādās sportiskās aktivitātēs un viena no jaunākajām kaislībām — esmu pārvarējusi sevi un sākusi braukt ar krosa motociklu. Šeit ir tā enerģijas izlāde.

MANI SKAISTUMA ATKLĀJUMI

“Smaržas ir īpašā lieta, jo patiesībā, tas ir gana intīms brīdis, jo smaržas nes emocijas”.

Man ļoti patīk baseins, ūdens, pirtis — tie ir pasākumi, kas relaksē. Tas ir sevis atjaunošanas process, kurš ietver arī lutināšanu ar kādu sejas masku, skrūbīšiem un eļļām.

Kas attiecas uz ikdienas rituāliem, tad katru rītu pamostoties, pirmais, ko es izdaru, es nomazgāju seju ar attīrošajām ziepēm, tad obligāti izmantoju serumu, manu mīļāko acu krēmu un dienas krēmu. Šis ir mans neatņemams dienas starts. Otrs process ir pretējs, vakarā — noņemt no sejas visu kosmētiku, veikt šos rituālus pretēji, sagatavojot ādu miegam.

Kā jau teicu, neesmu pārāk aizrāvusies ar dekoratīvo kosmētiku, bet neatņemama dienas make-up sastāvdaļa man ir vaigu ēnas un izgaismotājs. Jo tas palīdz izcelt vajadzīgās un nepieciešamās sejas kontūras. Izgaismotājs ir kā mirdzums, kuru mēs nesam. Ja ir kādas dienas, kad vēlos izcelties, viennozīmīgi lūpu krāsa dažādos toņos ir tā, ko es mācos sev atļauties lietot un nekautrēties.

Smaržas ir īpaša lieta, jo patiesībā, tas ir gana intīms brīdis, tās nes emocijas. Tas, ko es tiešām esmu iemīlējusi un iecienījusi, ir nišu aromāti. Uz katras ādas tie smaržo savādāk. Tie var būt svaigi vai rudenīgāki un ar dažādām garšām un notīm, bet es jūtos ar tiem ļoti savienota.

NOVĒLU TEV

“Ļauj sev būt”!

Nebaidīties sapņot. Nebaidīties sapņot kaut ko lielu. Jo, ja mēs kaut kam ticam, mums tiek dotas visas iespējas to realizēt. Nekad nevajag sevi noniecināt – ir jātic saviem spēkiem, jo ikviena sieviete var paveikt ļoti daudz. Katra sieviete ir ļoti varena. Vienkārši vajag ļaut būt sev.

Tāpēc nebaidieties sapņot un realizēt savus sapņus. Caur tiem mēs atkal no jauna piedzimstam. Tas ir vislielākais gandarījums, kad tu piepildi savu sapni.

Komentāri

PIEVIENOT KOMENTĀRU