MATU DIENAS

TUVOJAS PAVASARIS! VAI ESI GATAVA BEZ-CEPURU UN BEZ-KAPUČU SEZONAI? ATKLĀJ SAVU MATU DABISKO SKAISTUMU, PALUTINOT TOS AR MITRINOŠIEM, BAROJOŠIEM UN ĪPAŠI KOPJOŠIEM MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻIEM. AUGSTVĒRTĪGUS UN DAUDZVEIDĪGUS PRODUKTUS VISIEM MATU TIPIEM UN VAJADZĪBĀM ATRADĪSI VEIKALOS DOUGLAS UN E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV.

 

 

 

Iegādājoties jebkura zīmola jebkurus matu kopšanas līdzekļus 23 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi dāvanā MIKROŠĶIEDRAS DVIELI:

  • izmērs 50cm x 100cm;
  • mikrošķiedras materiāls palīdz izžāvēt matus ievērojami ātrāk - spēj absorbēt 5 reizes vairāk mitruma, nekā sver pats dvielis;
  • ideāli piemērots cilvēkiem, kuri regulāri apmeklē sporta zāli, ceļojumos, kā arī visiem, kuri izvēlas matus žāvēt dabiski, bez fēna palīdzības.

 

*Akcija neattiecas uz bārdas un matu kopšanas zīmolu Reuzel

IECIENĪTĀKIE MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻI

 

 

IEPAZĪSTI JAUNUMU! MATU KOPŠANA AR Q10 NOBRIEDUŠIEM MATIEM

 

 

JAUNUMS VEIKALOS DOUGLAS - LAKMÉ. KOPŠANA VISĀM MATU KRĀSĀM

 

 

WELLA SYSTEM PROFESSIONAL - PROFESIONĀLA MATU LUTINĀŠANA TAVĀS MĀJĀS

 

 

BIEZI, SPĪDĪGI, VESELĪGI MATI - UZDĀVINI SAVAM VĪRIETIM SEBASTIAN PROFESSIONAL SEB MAN LĪNIJAS PRODUKTUS

 UN IZMĒĢINI PATI - SEBASTIAN PROFESSIONAL

NIOXIN IR "GLĀBŠANAS RIŅĶIS" VISIEM, KURIEM ŠĶIET, KA MATI KĻŪST PLĀNĀKI UN TIEM NEPIECIEŠAMS KAS VAIRĀK PAR LABU MATU MASKU

 

LASI BLOGĀ

Ne velti pastāv teiciens, ka mati ir sievietes skaistākā rota. Pat cilvēkiem, kuru mati jau pēc dabas ir ļoti veselīgi, nepieciešama tieši viņiem piemērota matu kopšanas rutīna. Uzzini vairākus noderīgus matu kopšanas padomus!

Lasi vairāk šeit