Visi KIEHL'S produkti
(117)
KIEHL'STurmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance MaskSejas maska ar kurkumu un dzērvenēm enerģiskai un mirdzošai ādai54,90 €
100 ml (0,55 € / 1 ml)
-20%no 19€KIEHL'SMidnight Recovery EyeAtjaunojošs nakts krēms ādai ap acīm44,99 €15 ml (3,00 € / 1 ml)
-20%no 19€KIEHL'SCannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Face OilNomierinoša sejas eļļa problemātiskai ādai67,99 €30 ml (2,27 € / 1 ml)
-20%no 19€
KIEHL'SVital Skin-Strengthening Hyaluronic Acid Super SerumSerums ar mikronizētu hialuronskābino 72,99 €30 ml (2,43 € / 1 ml)

KIEHL'SSuper Multi-Corrective Anti-Aging Face and Neck CreamPretnovecošanās krēms sejai un kakla zonai85 €
50 ml (1,70 € / 1 ml)
-20%no 19€
KIEHL'SCalendula Serum-Infused Water CreamŪdens krēms, kas bagātināts ar koncentrētu kliņģerīšu serumuno 61,99 €50 ml (1,24 € / 1 ml)
-20%no 19€KIEHL'SUltra Facial Oil-Free Gel CreamGēlveida mitrinātājs taukainai un normālai ādaino 40,99 €50 ml (0,82 € / 1 ml)
-20%no 19€KIEHL'SCalendula Herbal-Extract TonerNomierinošs toniks, kas bagātināts ar kliņģerīšu ziedlapiņām48,99 €250 ml (0,20 € / 1 ml)








