BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

ZEW for Men Soap with Silver - Aseptic Soap  (Antiseptiskas ziepes rokām, sejai, ķermenim) ZEW for Men Soap with Silver - Aseptic Soap  (Antiseptiskas ziepes rokām, sejai, ķermenim)
ZEW for Men

Soap with Silver - Aseptic Soap

Ziepes
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
85 g 6,46 € par 100 g
5,49 €

Produkta apraksts

ZEW for Men Soap with Silver - Aseptic Soap

(Antiseptiskas ziepes rokām, sejai, ķermenim)


ZEW for Men Soap with Silver - Aseptic Soap aseptiskajām ziepēm ar koloidālo sudrabu un oglēm no Bīscadiju kalniem ir antibakteriāls efekts un tas ļauj rūpīgi notīrīt roku, sejas un visa ķermeņa ādu. Tajā esošais koloidālais sudrabs atbalsta dziļu ādas higiēnu, stimulē arī bojāto audu reģenerācijas procesu un mitrina un baro epidermu. Aseptiskajām ziepēm ir normalizējoša iedarbība, tās regulāri atsvaidzina ādu un palīdz novērst ādas problēmas. Koloidālais sudrabs baktericīdo īpašību dēļ ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri cīnās ar pūtītēm, tas ir drošs arī jutīgai ādai - tas neizraisa dedzināšanu, savilkšanu vai iedzelt. Produkts efektīvi regulē sebuma sekrēciju, atstājot ādu matētu un barotu. Tas novērš kairinājumu un apsārtumu, kas bieži parādās pēc skūšanās nepareizas aprūpes vai kaitīgu ārējo faktoru iedarbības rezultātā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi