Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) -25% -40% -25%
Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)
Yves Saint Laurent

Mon Paris

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Dzintars, Vetīvers, Pačūlija, Ciedrs
Dāvana Akcija
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Biotherm paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Biotherm!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 26.11.-27.11.2021.

Dāvana! 3 luksusa zīmolu paraudziņi

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 200 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem 3 luksusa zīmolu paraudziņus.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ

Dāvana! YSL Notebook

Iegādājoties Yves Saint Laurent produktus vismas 79 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem YSL piezīmju grāmatiņu.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 25.11.-02.01.2022.

30 ml 162 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-11-23
līdz 2021-11-28
48,74 € 64,99 €
50 ml 115 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-11-19
līdz 2021-11-28
Šobrīd nav
90 ml 110 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-11-23
līdz 2021-11-28
99 € 132 €

Produkta apraksts

Yves Saint Laurent Mon Paris

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Krāšņs stāsts par mūsdienu mīlestību. Jutekliska. Impulsīva. Jauna reibinoša un kaislīga mīlestība tiek palaista pasaulē. Reibinoša mīlestība atstāj reibinošas pēdas. Mon Paris ir dumpiniecisks tradicionālā chypre smaržas atvasinājums; smarža, kas aptver tās valkātāju ar jaunu mērķi un kaislīgu mirdzumu. Šo reibinošo smaržu rada divi jauni akordi - Velnābola zieds, no kura baidās, bet kuru tāpat arī apbrīno, ir leģendām apvīts un valdzinošs zieds, kura seksuālā pievilcība nakts gaitā kļūst arvien spēcīgāka. Tas dienā ir noslēpumaini izvairīgs, tāpēc vienīgais veids, kā iegūt šī zieda hipnotisko esenci, ir izmantojot smaržas molekulārās atveides tehnoloģiju. Smaržas pamatā ir tīrs un dzidrs baltums, kas atstāj ilgnoturīgas intrigas pēdas, pateicoties divu veidu pačūlijām, kas viena otru papildina. Esence no Gvatemalas pačūlijas ir iecienīta, jo tai piemīt koksnes un dzintara apakštoņi, savukārt Indonēzijas pačūlijas smaržas pamatā ir izteiksmīgs siltums. Kopā ar nevainojamu muskusa aromātu tie savijas unikālā veidojumā, kas rada gaisīgu, gaišu un dzidru sajūtu. Pirmo var sajust Kalabrijas pikanto bergamotes noti, kurai seko aveņu un zemeņu akordu svaigums un sulīgi kraukšķīgu bumbieru nots, kopā radot nepieradinātu soli pretī eiforijai.  

Sirds notis - liegas, dzidras un atsvaidzinošas, kas kā gaismas stari staro cauri visai smaržai. Gaisīgās peonijas akords un bagātīgais Sambaka jasmīna absolūts no Indijas, kā arī šķipsniņa jasmīna, kas nācis no Juņnaņa provinces Ķīnā, rada piesātinātu sievišķības dzirksti, kuru aptver velnābola zieds tā maģiskajā mirdzumā un piezemē pačūlijas siltums un raupjums. Beigu notis. Tā vietā, lai beigu notis atklātos tikai smaržas nožūšanas mirklī, Mon Paris atkāpjas no tradicionālā ar nevainojamu muskusa aromāta dzirksti, kas rezonē cauri visai smaržai, plūstot no augšējiem līdz pamata toņiem un atpakaļ. Trīs veidu jutekliskais baltais muskuss spēlē svarīgu un kompleksu lomu, saplūstot ar baltajiem ziediem, lai šo atkarību raisošo chypre smaržu ietērptu spoži baltā gaismā. Mirdzoši, liegi un kristāltīri tie nostiprina ziediem bagātās sirds notis un dzidri mirdzošās pačūlijas ar gaisīgu pilnību, piešķirot smaržai neierasti caurstarojošu un šķīstu sajūtu. Nobeigumā juteklisks un silts minerālais ambrox piešķir smaržai greznu pieskārienu, kas tāpat kā mierinošs mīļotā apskāviens sniedz līdzsvaru Mon Paris gaišumam, akcentējot tā piesātinātību, eleganci un savu īpašo stilu un aizvedot to tālāk prom no sūnu tumšās dabas.  

 
AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Apelsīns
 • Avene
 • Bergamote
 • Bumbieris
 • Zemene
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Jasmīns
 • Jasmīns sambuka
 • Peonija
 • Datūra
Pamata notis

 • Ambroksāns
 • Baltais muskuss
 • Ciedrs
 • Pačūlija
 • Sūnas
 • Vaniļa

Atsauksmes

Vismīļākās !!!!
Anžela 2021-11-20 22:07
Rakstīt atsauksmi