Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)
Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)
Yves Saint Laurent

Mon Paris

Parfimērijas ūdens sievietei
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Dzintars, Vetīvers, Pačūlija, Ciedrs
   
Dāvana! Yves Saint Laurent

Iegādājoties Yves Saint Laurent produktus sievietei 80.00 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ kosmētikas somiņu ar produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 11.06.-01.07.2018.

Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)
30 ml 60,49 € 202 € par 100 ml
 
Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)
50 ml 91 € 182 € par 100 ml
 
Yves Saint Laurent Mon Paris (Parfimērijas ūdens sievietei)
90 ml 132 € 147 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Yves Saint Laurent Mon Paris

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Krāšņs stāsts par mūsdienu mīlestību. Jutekliska. Impulsīva. Jauna reibinoša un kaislīga mīlestība tiek palaista pasaulē. Reibinoša mīlestība atstāj reibinošas pēdas. Mon Paris ir dumpiniecisks tradicionālā chypre smaržas atvasinājums; smarža, kas aptver tās valkātāju ar jaunu mērķi un kaislīgu mirdzumu.

Šo reibinošo smaržu rada divi jauni akordi - Velnābola zieds, no kura baidās, bet kuru tāpat arī apbrīno, ir leģendām apvīts un valdzinošs zieds, kura seksuālā pievilcība nakts gaitā kļūst arvien spēcīgāka. Tas dienā ir noslēpumaini izvairīgs, tāpēc vienīgais veids, kā iegūt šī zieda hipnotisko esenci, ir izmantojot smaržas molekulārās atveides tehnoloģiju.

Smaržas pamatā ir tīrs un dzidrs baltums, kas atstāj ilgnoturīgas intrigas pēdas, pateicoties divu veidu pačūlijām, kas viena otru papildina. Esence no Gvatemalas pačūlijas ir iecienīta, jo tai piemīt koksnes un dzintara apakštoņi, savukārt Indonēzijas pačūlijas smaržas pamatā ir izteiksmīgs siltums. Kopā ar nevainojamu muskusa aromātu tie savijas unikālā veidojumā, kas rada gaisīgu, gaišu un dzidru sajūtu.

Pirmo var sajust Kalabrijas pikanto bergamotes noti, kurai seko aveņu un zemeņu akordu svaigums un sulīgi kraukšķīgu bumbieru nots, kopā radot nepieradinātu soli pretī eiforijai.  

Sirds notis - liegas, dzidras un atsvaidzinošas, kas kā gaismas stari staro cauri visai smaržai. Gaisīgās peonijas akords un bagātīgais Sambaka jasmīna absolūts no Indijas, kā arī šķipsniņa jasmīna, kas nācis no Juņnaņa provinces Ķīnā, rada piesātinātu sievišķības dzirksti, kuru aptver velnābola zieds tā maģiskajā mirdzumā un piezemē pačūlijas siltums un raupjums.

Beigu notis. Tā vietā, lai beigu notis atklātos tikai smaržas nožūšanas mirklī, Mon Paris atkāpjas no tradicionālā ar nevainojamu muskusa aromāta dzirksti, kas rezonē cauri visai smaržai, plūstot no augšējiem līdz pamata toņiem un atpakaļ.

Trīs veidu jutekliskais baltais muskuss spēlē svarīgu un kompleksu lomu, saplūstot ar baltajiem ziediem, lai šo atkarību raisošo chypre smaržu ietērptu spoži baltā gaismā. Mirdzoši, liegi un kristāltīri tie nostiprina ziediem bagātās sirds notis un dzidri mirdzošās pačūlijas ar gaisīgu pilnību, piešķirot smaržai neierasti caurstarojošu un šķīstu sajūtu.

Nobeigumā juteklisks un silts minerālais ambrox piešķir smaržai greznu pieskārienu, kas tāpat kā mierinošs mīļotā apskāviens sniedz līdzsvaru Mon Paris gaišumam, akcentējot tā piesātinātību, eleganci un savu īpašo stilu un aizvedot to tālāk prom no sūnu tumšās dabas.