Versace Eros Pour Femme EDT  (Tualetes ūdens sievietei) Versace Eros Pour Femme EDT  (Tualetes ūdens sievietei) Versace Eros Pour Femme EDT  (Tualetes ūdens sievietei) Versace Eros Pour Femme EDT(Tualetes ūdens sievietei) Versace Eros Pour Femme EDT (Tualetes ūdens sievietei) Versace Eros Pour Femme EDT   (Tualetes ūdens sievietei)
Versace Eros Pour Femme EDT  (Tualetes ūdens sievietei)Versace Eros Pour Femme EDT(Tualetes ūdens sievietei)Versace Eros Pour Femme EDT (Tualetes ūdens sievietei)Versace Eros Pour Femme EDT   (Tualetes ūdens sievietei)
Versace

Eros Pour Femme EDT

Tualetes ūdens (EDT)
30 ml 205 € par 100 ml
61,49 €
50 ml 164 € par 100 ml
82 €

Produkta apraksts

Versace Eros Pour Femme EDT

(Tualetes ūdens sievietei)


Aromāts kaislīgai sievietei. Vara un pavedināšana ar Versace eleganto un valdzinošo aromātu Eros Pour Femme EDT. Eros satiek savu mīlestību, viņa dievieti, bet kurš kuru pavedina? Tas ir aicinājums paklausīt viņas vēlmēm un ļauties neatvairāmam dabas spēkam. Aromāts, kas izstaro spēku, individualitāti un kārdinājumu. Aromāta pudelīte veidota Versace stilā, greznota ar grieķu rakstiem un Versace logo. Juteklisks un maigs aromāts sievietei ar svaigām citrusa un augļu notīm. Papildinātas ar ziedu ziedlapiņu aromātu, noslēdzot ar baltās pačūlijas un spilgtās koksnes notīm. Aromāta jutekliskumu piedod abmroksāna un muskusa aromāts. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Sicīlijas citrons Mandarīns baltas janogas Avenes
Sicīlijas citrons Mandarīns Baltas jāņogas Avenes

Sirds notis


Jasmīns Apelsīnu ziedi Frēzijas Magnolija
Jasmīns Apelsīnu ziedi Frēzijas Magnolija

Pamata notis


Pačūlija Muskuss Ambroksāns Koksne
Pačūlija Baltais muskuss Ambroksāns koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi