Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete)
Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Reloaded   (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Naked Reloaded

Acu ēnas
Dāvana
Dāvana! Urban Decay kosmētikas somiņa ar trim produktu paraugiem

Iegādājoties Urban Decay produktus 59 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ kosmētikas somiņu ar trim produktu paraugiem.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.11.2020.-03.01.2021. 

1 gab
49,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Reloaded 

(Acu ēnu palete)


Mūsu oriģinālā Naked palete maina priekšstatu par ierasto. Esam neitrālajai toņu gammai vēlreiz piešķīruši jaunu definīciju un radījuši  Naked Reloaded acu ēnu paleti. 12 jaunie toņi paceļas pāri viduvējībai - tie nav ne pierasti, ne garlaicīgi. Šīs paletes diapazons ir no zīdaini matēta, viendabīgi samtaina līdz smalki mirdzošiem un rotaļīgiem mirdzumiņiem. Tā ir gluži kā atbilde uz jautājumu:  “Kādas acu ēnas tu ņemtu līdzi uz vientuļas salas.” Mēs radījām Naked Reloaded paleti tādu, kas piestāv ikvienai. Šie patiesi universālie toņi labi izskatīsies jebkurā vecumā, jebkuram ādas tonim un būs piemēroti katrai gaumei. No minimālisma līdz dramatiskam izskatam - ir neskaitāmi veidi iegūt Naked izskatu. Viendabīgam un vienkāršam acu plakstiņu ēnojumam, izmanto metāliski bronzīgo DISTILLED, uzklājot to ar pirksta spilventiņu. Siltākai kombinācijai, savieno košo persika nokrāsu RETRO ar rozžaini zeltaino un mirdzošo ANGEL FIRE. Iegūsti dūmakaini izceltu skropstu līniju ar kvēlojošo šokolādes brūno END GAME, kas ir perfekts tonis, lai iegūtu divus absolūti kontrastējošus izskatus -  gan precīzu, gan plūstoši dūmakainu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi