Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim) Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim) Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim) Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim)
Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim)Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim)Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim)Urban Decay Body Powder Sparkling  (Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim)
Urban Decay

Body Powder Sparkling

Birstošais pūderis
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Urban Decay Body Powder Sparkling

(Aromātisks, mirdzošs pūderis ķermenim)


Apreibinošs saldums. Salds, bet bez lipīgām sekām. Mūsu aromātiskais, mirdzošais ķermeņa pūderis ir vegānisks un pieejams trīs apreibinošos aromātos: Honey, Cherry un Heat. Šajā smalkajā, daudzdimensionālajā pūderī ir metālisku toņu daļiņas, kas piešķir šiku mirdzumu. Tas ir lieliski piemērots uzklāšanai uz pleciem, dekoltē vai kājām, lai piešķirtu ķermenim kārdinošu izskatu. Izsmalcināti knifiņi. Iedvesmojoties no mūsu oriģinālajiem ķermeņa mirdzuma pūderiem, retro iepakojumam ir sietiņš, lai kontrolētu, cik daudz pūdera nonāk jūsu faux-fur pūdera pufā. Pufam ir izsmalcināta lentīte, ko uzmaukt uz pirksta, lai atvieglotu pūderēšanos. Sajauc nedaudz šī pūdera ar savu iecienīto ķermeņa losjonu vai eļļu, lai izskatam piešķirtu pavedinošu dzirksti. Uzklājiet to ar pufu vai apjomīgu otu, lai izceltu ķermeņa dotumus. Hedonisku aromātu trio. Izliec medus slazdu ar Honey Scented Sparkling Body Powder hiperzaigojošo dzirksti, zelta mirdzumu un cukuroto aromātu. Kāpēc labākie augļi vienmēr ir aizliegti? Nevainība un bauda satiekas mūsu Cherry Scented Sparkling Body Powder rozā zelta mirdzumā. Kļūst arvien karstāk! Iededz liesmiņu ar kanēļa aromātu un Heat Scented Sparkling Body Powder dzirkstošo bronzas mirdzumu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi