BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

UNUM Symphonie Passion  (Smaržu ekstrakts sievietei un vīrietim) UNUM Symphonie Passion  (Smaržu ekstrakts sievietei un vīrietim)
UNUM

Symphonie Passion

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Muskuss, Sandalkoks, Vetīvers, Ciedrs, Kašmirs
100 ml 179 € par 100 ml
179 €

Produkta apraksts

UNUM Symphonie Passion

(Smaržu ekstrakts sievietei un vīrietim)


Kaisle simfonijai – aromāts veltīts simfonijai. UNUM Symphonie Passion - tas ir kā ceļojums, kura laikā pietuvojamies mūzikas saknēm. Marsels Diprē (Marcel Dupré) – ērģelnieks, komponists, skolotājs un Filipo Sorčinelli iedvesmotājs, kurš uzrakstīja simfoniju, ko, pēc daudzu muzikologu teiktā, gandrīz nav iespējams nospēlēt. Filipo to izvēlējās savam mūzikas studiju noslēguma eksāmenam un nospēlēja tikai 14 gadu vecumā. Āda sajūt auksta vēja un akmeņu saskrāpētu, ar nezināmām skaņām pildītu aromātu, kas viegli un klusi kļūst siltāks. Spilgtas augšējās aromāta notis maigi satver mūs kā spēcīgs pirmais Vivaldi kompozīcijas Pavasaris akords. Kā jebkurā simfonijā, kuru izpilda orķestris, patiesā aromāta Symphonie_Passion alķīmija slēpjas aiz harmoniski savienotu dažādu nošu kompozīcijas, kas vienlaikus uzlādē ar enerģiju un nomierina. Filipo vēlējās atdarināt to brīnišķīgo metāla un koka nošu smaržu, kas izplūst no ērģeļu stabulēm līdz ar pirmajiem akordiem. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

 

Peonija Citrīns Kašmirs Vetivers
Peonija Citrīns Kašmirs Vetivers

 

    Sandalkoks Muskuss Ciedrs    
    Sandalkoks Muskuss Ciedrs    

 Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi