BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

UNUM Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino Il Volto  (Smaržu ekstrakts sievietei un vīrietim) UNUM Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino Il Volto  (Smaržu ekstrakts sievietei un vīrietim)
UNUM

Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino Il Volto

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Tabaka, Sandalkoks, Kanēlis, Ciedrs, Bergamote, Tonka pupas, Vīraks, Benzosveķi
100 ml 179 € par 100 ml
179 €

Produkta apraksts

UNUM Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino Il Volto

(Smaržu ekstrakts sievietei un vīrietim)


UNUM Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino Il Volto - „Man nav roku, ar ko aizskart savu seju”. Aromāts veltīts slavenā fotogrāfa Mario Džakomelli (Mario Gircomelli) projektam, semināra jauno mācītāju brīvajam laikam. Ar savu objektīvu viņš fiksēja un parādīja, kā dzīvo jauni cilvēki, kuri ir izvēlējušies būt vieni. Fotogrāfijas tajā laikā šokēja mācītājus, savukārt Mario Džakomelli tika izslēgts no semināra. Izstāde tika prezentēta visā pasaulē. Šīs fotogrāfijas ir iekļautas fotogrāfijas kultūras mantojumā. Šobrīd vienas fotogrāfijas cena sasniedz tūkstošiem eiro. Iespaidīgais flakona vāciņš ilustrē mācītāja melno talāru. Aromātu atver atsvaidzinošas bergamotes un petitgrain notis, radot elpu aizraujošu smaržu sienu, lieliski sajauktu ar ciedru un garšvielām, piem., kanēli un salviju, ilangilangu un sveķiem. Aromāts atveido semināra atmosfēru, tā akmens sienas rezonē ar sandalu, vīraku un benzoīna notīm, savukārt kompozīciju noslēdz silta tabakas dvaša. 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Apelsīna eļļa Galbanums Mirte Baltais ciedrs
Apelsīna eļļa Galbanums Mirte Baltais ciedrs

 

Ģerānija Smaržīgā salvija Kanēlis Sniega zvani Ilang Ilang Vīraks Benzoīns
Ģerānija Smaržīgā salvija Kanēlis Sniega zvani Ilang Ilang Vīraks Benzoīns

 

Peru Balzāms Labdanums Sandalkoka eļļa Āda Vaniļa
Peru balzāms Labdanums Sandalkoka eļļa Āda Vanilīns

 

Tonka pupas Tabaka Pelēkā ambra Sandalkoks
Tonka pupas Tabaka Pelēkā ambra Sandalkoks

 

 

 Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi