The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5  (2% hialuronskābe ar B5 vitamīnu) The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5  (2% hialuronskābe ar B5 vitamīnu) The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5  (2% hialuronskābe ar B5 vitamīnu)
The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5  (2% hialuronskābe ar B5 vitamīnu)The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5  (2% hialuronskābe ar B5 vitamīnu)
The Ordinary

Hyaluronic Acid 2% + B5

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
60 ml 21 € par 100 ml
12,49 €

Produkta apraksts

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

(2% hialuronskābe ar B5 vitamīnu)


Visas eļļas piedāvā savstarpēji papildinošus ieguvumus, tostarp mitrināšanu, antioksidantu aizsardzību un ādas izlīdzināšanu, bet katrai piemīt konkrētas labvēlīgās īpašības dažādiem risinājumiem. 

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5:

• Mitrināšanas atbalsts ādai, izmantojot vegānisku nātrija hialuronātu un B5 vitamīnu
• Trīs dažādas hialuronskābes molekulmasas, kas kopumā veido 2%, nodrošina dziļu mitrināšanu, kamēr B5 vitamīns piedāvā uzlabotu mitrināšanu ādas virsmā
• Piemērota lietošanai ādai ar dehidratācijas pazīmēm
• Piemērota visiem ādas tipiem
• Lietošanas norādījumi: uzklājiet dažus pilienus sejas ādai no rīta un vakarā pirms krēma lietošanas

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Ir ok, bet es nemanu tādu superefektu, kādēļ šis ir viens no The Ordinary top produktiem. Neesmu sajūsmā par lipīgo konsistenci. Sākumā lietoju gan no rīta, gan vakarā, tagad tikai vakarā, jo tonālais pēc šī turas sliktāk pat ar bāzi. No vakara rutīnas gan ārā nemetu. Iet otrā pudelīte.
Inga 2020-04-20 20:01
Serums izcili viegli un zīdaini klājas un izlīdzinās, taču pati uzklāšana jāveic diezgan veikli, jo tas ātri nožūst un žūstot kļūst nedaudz lipīgs. Taču lipīgā sajūta pāriet apmēram 2 minūšu laikā, kad serums ir iesūcies, un āda kļūst maiga un parādās patīkami mitrinoša sajūta. Pēc tam var klāt pa virsu vieglu sejas krēmu, lai mitrinātu ādu vēl vairāk un aizsargātu.
Ilze 2020-02-12 09:26
Rakstīt atsauksmi