BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme) Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme) Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme) Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme)
Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme)Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme)Tangle Teezer Wet Lilac Mint  (Matu ķemme)
Tangle Teezer

Wet Lilac Mint

Ķemme
Jaunums
1 gab
Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Tangle Teezer Wet Lilac Mint

(Matu ķemme)


Tangle Teezer Wet Lilac Mint viens no mūsu jaunākajiem produktiem, kas piemērots mitru matu atšķetināšanai. Matu sukai ir 325 divpakāpju elastīgie sari, kas spēj viegli tikt cauri sapītiem un nesakārtotiem matiem, atšķetinot tos bez lūšanas. Ideāli piemērota lietošanai dušā, kā arī šampūna un kondicioniera ieklāšanai visā matu garumā. Vai jums ir gari, biezi vai cirtaini mati? Apsveriet iespēju izmantot šo matu suku. 

LIETOŠANA


Vispirms sāciet atšķetināt matu galus, virzoties augšup, līdz matu suka viegli slīd cauri matiem visā to garumā no saknēm līdz galiņiem. Turpiniet ķemmēt ar kustībām uz leju, ievērojot galvas formu. Var izmantot arī, lai mitros matos ieklātu šampūnu vai kondicionieri visā to garumā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi