BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Talika Eye Decompress  (Maska ādai ap acīm) Talika Eye Decompress  (Maska ādai ap acīm)
Talika

Eye Decompress

Acu maska
Dāvana
Dāvana! Lancome paraudziņš -Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 15.05. līdz 17.05., DĀVANĀ saņem Lancome paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 15.05.-17.05.2021.

18 g 150 € par 100 g
26,99 €

Produkta apraksts

Talika Eye Decompress

(Maska ādai ap acīm)


Revolūcija ādai ap acīm! Talika pētījumu komanda radījusi masku īpaši jutīgajai acu zonai Eye Decompress. Tas nav tikai kosmētikas produkts – tā ir visaptveroša relaksācija ādai ap acīm gan no iekšienes, gan ārienes. Šajā Āzijas rituālu iedvesmotajā komplektā jūs atradīsiet:

• Masku, kas nomierina ādu, samazina tumšos lokus un pietūkumu ap acīm;
• 10 minūtes ilgu relaksācijas ierakstu, ko veidojis jogas meistars Arno Kabijs.
Paņemiet kompakto, vienkārši lietojamo Eye Decompress masku līdzi kabatā vai somiņā un izmantojiet vienmēr un visur, kad vien nepieciešams. Pēc 10 minūtēm, kas pavadītas ar masku, klausoties relaksējošo ierakstu, āda ap acīm tiek nomierināta (97%), tā ir mazāk nogurusi (94%), samazinās pietūkums (93%), āda kļūst gludāka (91%). 96% maskas lietotāju prāts kļūst mierīgāks! Patiesa labsajūta, atbrīvošanās no stresa, ikdienas steigas un piesārņojuma. 99% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu. Nesatur parabēnus. Dermatoloģiski pārbaudīta.

LIETOŠANA


1. Izņemiet dubulto kapsulu no iepakojuma [masku + losjonu]. Ielieciet masku losjona kapsulā. Kad losjons iesūcies maskā, uzmanīgi to atlokiet vaļā.

2. Apgulieties ērtā pozā.

3. Ieslēdziet nomierinošo ierakstu. Iepriekš to lejuplādējiet saitē www.talika.com/podcast/podcast-relaxant, izmantojot skenējamo kodu, kas uzdrukāts uz Eye Decompress kastītes.

4. Aizveriet acis un uzklājiet masku.

5. Noņemiet masku un ar pirkstu galiem iemasējiet atlikušo losjonu ādā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi