STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos") STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos") STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos") STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")
STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")
STENDERS

Wash Cube Free to Fly

Dušas kubiņš
Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS produktus 30 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ kokvilnas maisiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 14.07.-02.08.2020. ***Tikai e-veikalā 

1 gab
2,30 €

Produkta apraksts

STENDERS Wash Cube Free to Fly

(Dušas kubiņš "Celies spārnos")


Šis uzmundrinošais dušas kubiņš pat steidzīgu dušu pārvērtīs tīksmīgā spa rituālā. Tas maigi attīra ādu un enerģiski atmodina prātu un ķermeni, palīdzot atraisīt sparu un dzīvesprieku, lai pārvarētu visus dzīves piespēlētos pārbaudījumus. Dušas kubiņa sastāvā ir citronzāles un citrusaugļu miziņu ēteriskās eļļas, kā arī melisas lapu ekstrakts – ar to pat saspringtākajā dienas grafikā vari rast mirkli aromterapijai. Turklāt tas aizskalos arī raizes par kaitējumu dabai, jo nav iepakots plastmasā, nesatur šķīdinātājus, un tā patīkamās mitrinošās putas veido bioloģiski noārdāmi aļģu biopolimēri un augu eļļas polimēri. Lai vēl jaudīgāk tonizētu un mitrinātu ādu, tas ir bagātināts ar kivi, avokado, kafijas pupiņu, rabarberu un fizāļu ekstraktu. Ļauj spirgtajam citrusaugļu aromātam pakavēties uz ādas un uzjundīt mundrumu, kad dušas rituāls jau aiz muguras! 

LIETOŠANA


Viegli samitrini kubiņu zem tekoša ūdens, līdz parādās maigas putas. Nelielu daudzumu putu ar masējošām kustībām uzklāj uz ādas un tad noskalo ar siltu ūdeni.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi