STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green  (Spēcinošais cietais šampūns) STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green  (Spēcinošais cietais šampūns) STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green  (Spēcinošais cietais šampūns)
STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green  (Spēcinošais cietais šampūns)STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green  (Spēcinošais cietais šampūns)
STENDERS

Shampoo Bar Solid Strengthening Green

Šampūns
Matu tips: Visiem matu tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS produktus 15 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ STENDERS bērzu-zaļās tējas ziepes (100g).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. 

50 g 16 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
7,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green

(Spēcinošais cietais šampūns)


STENDERS Shampoo Bar Solid Strengthening Green lieliski mitrinātiem un spēcīgiem matiem. Dabīgās eļļas sniedz matiem tik vajadzīgo enerģiju – olīveļļa un avokado eļļa bagātina matus ar antioksidantiem, savukārt kaņepju sēklu eļļa dod neaizvietojamās taukskābes. Matu cirtas tiek saudzīgi piesātinātas ar dabisku spīdumu, un mati tiek aizsargāti no bojājumiem. Ideāls ceļošanai, un ir dabai draudzīgs – bez pievienota ūdens, bez konservantiem, bez plastmasas iepakojuma, un arī pietiek ilgākam laikam nekā ierastie šampūni. Kad mati dziļi attīrīti ar šo šampūnu, tiem patiks palutināšana ar kādu no mūsu cietajiem kondicionieriem. 

LIETOŠANA


Iemasēt šampūnu tieši mitros matos vai paberzēt plaukstās un pēc tam ieklāt matos. Saputot un izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Vajadzības gadījumā atkārtot. Nepieļaut nokļūšanu acīs. 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi