STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow  (Mitrinošais cietais šampūns) STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow  (Mitrinošais cietais šampūns) STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow  (Mitrinošais cietais šampūns)
STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow  (Mitrinošais cietais šampūns)STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow  (Mitrinošais cietais šampūns)
STENDERS

Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow

Šampūns
Matu tips: Visiem matu tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS produktus 15 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ STENDERS bērzu-zaļās tējas ziepes (100g).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. 

50 g 16 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
7,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow

(Mitrinošais cietais šampūns)


STENDERS Shampoo Bar Solid Moisturising Yellow bagātīgi mitrinātiem un viegli ķemmējamiem matiem. Safrāna ekstrakts piesātina matus ar minerālvielām, vitamīniem un karotinoīdiem, savukārt ingvera ekstrakts un medus saglabā matu vijīgumu un mitrumu. Uztur matu veselībai vajadzīgo smalko līdzsvaru. Ideāls ceļošanai, ir dabai draudzīgs – bez pievienota ūdens, bez konservantiem, bez plastmasas iepakojuma, un arī pietiek ilgākam laikam nekā ierastie šampūni. Kad mati dziļi attīrīti ar šo šampūnu, tiem patiks palutināšana ar kādu no mūsu cietajiem kondicionieriem. 

LIETOŠANA


Iemasēt šampūnu tieši mitros matos vai paberzēt plaukstās un pēc tam ieklāt matos. Saputot un izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Vajadzības gadījumā atkārtot. Nepieļaut nokļūšanu acīs.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi