BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu) STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu) STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu) STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu) -25%
STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu)STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu)STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry  (Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu)
STENDERS

Jelly Soap Strawberry-Raspberry

Ziepes
Akcija
95 g 5,92 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2021-05-06
līdz 2021-05-09
5,62 € 7,49 €

Produkta apraksts

STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry

(Dušas želejziepes Zemeņu-aveņu)


STENDERS Jelly Soap Strawberry-Raspberry zemenes un avenes – kas gan var būt saldāks par šo? Baudi vēl nebijušu mazgāšanās rituālu ar kaislīgi sarkanajām dušas želejziepēm! Pateicoties jūras aļģu ekstraktam, želejziepes viegli slīdēs pa ādu, sastāvā esošā alveja patīkami mitrinās, bet svaigi saldā zemeņu-aveņu sula iekvēlinās jauniem piedzīvojumiem. Uz augu glicerīna bāzes radītais produkts ir bagātināts ar kazeņu, plūškoka un melleņu sulām, kuru sastāvā ir vērtīgi vitamīni, kā arī vīnogu, upeņu un jogurta ekstraktiem, lai uzlādētu tevi prieka pilnai dienai. 

LIETOŠANA


Slidini želejziepes pa savu ķermeni, līdz ādu ieskauj patīkamas putas, pēc tam liec tās atpakaļ iepakojumā un noskalojies ar siltu ūdeni. Želejziepes ir iespējams sadalīt arī mazākos gabaliņos. Noplēs tieši tik daudz, cik tev nepieciešams un mazgājies pēc sirds patikas! Pēc ieziepēšanās ar želejziepēm vari izmantot dušas sūkli.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi