STENDERS Gift Set Cheers  (Ķermeņa kopšanas komplekts) STENDERS Gift Set Cheers  (Ķermeņa kopšanas komplekts) STENDERS Gift Set Cheers  (Ķermeņa kopšanas komplekts)
STENDERS Gift Set Cheers  (Ķermeņa kopšanas komplekts)STENDERS Gift Set Cheers  (Ķermeņa kopšanas komplekts)
STENDERS

Gift Set Cheers

Komplekts
Jaunums
Komplekts
8,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Gift Set Cheers

(Ķermeņa kopšanas komplekts)


STENDERS ir radījis jaunu ekskluzīvu svētku kolekciju «Pink Champagne» vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Jaunā kolekcija papildina sortimentu ar jaunu aromātu un svētku sezonai raksturīgām, unikālām tekstūrām, sastāvdaļām un aromātu niansēm, kā arī īpašu svētku noskaņās radītu produktu iepakojuma dizainu, kas vēl vairāk paspilgtina kolekcijas sezonalitāti un piemērotību greznām dāvanām un sevis lutināšanai svētku laikā.

Komplektā ietilpst:

  • Dušas želeja “Pink Champagne”. 250 ml Uzbur svētkus ar dzirkstošo dušas želeju “Pink Champagne”. Greipfrūtu ēteriskā eļļa un citronu ekstrakts uzmundrinās ķermeni un prātu, bet smalkie mirdzumi radīs greznības sajūtu. Lai ik katra diena ir svētki!
  •  “Pink Champagne” putojošā vannas bumba, kas piepildīs tavu sapni par šampanieša vannas greznību 100 g. Šī rokām darinātā vannas burbuļbumba ar jūras sāls kristāliem un greipfrūtu ēterisko eļļu uzmundrinās ķermeni un prātu, lai svētkos spilgtāk par rotām mirdzētu tavs prieks! Lietošana: liec bumbu vannā zem tekoša ūdens, lai tā rada bagātīgas putas. Vannojies līdz 20 minūtēm, pēc tam noskalojies dušā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi