STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris) STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris) STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris)
STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris)STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris)
STENDERS

Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Visiem matu tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS produktus 15 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ STENDERS bērzu-zaļās tējas ziepes (100g).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. 

45 g 19 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
8,49 €

Produkta apraksts

STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory

(Dziļi barojošai cietais kondicionieris)


STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory dziļi barojošs, lai mati būtu lutināti ik dienu – apvieno kokosriekstu eļļas enerģiju, kas iedarbīgi nepieļauj matu sapinkošanos un galu šķelšanos, ar kakao sviesta spēku, kas maigi mīkstina un baro. Paklausīgiem matiem, ko patīkami ķemmēt. Ideāls ceļošanai, un ir dabai draudzīgs – bez pievienota ūdens, bez konservantiem, bez plastmasas iepakojuma, un arī pietiek ilgākam laikam nekā ierastie kondicionieri. 

LIETOŠANA


Rūpīgi iemasēt mitros matos, sākot no matu galiem līdz pat saknēm. Neiemasēt ādā. Izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Nepieļaut nokļūšanu acīs. 

 

Atsauksmes

Ļoti patīkama smarža. Ar šāda tipa produktu nenošausi garām ar daudzumu. Patīk tas, ka nav lieks iepakojums. Īsts EKO produkts :)
Lāsma 2020-03-31 11:46
Rakstīt atsauksmi