BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris) STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris) STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris)
STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris)STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory (Dziļi barojošai cietais kondicionieris)
STENDERS

Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Visiem matu tipiem
Dāvana
Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

45 g 19 € par 100 g
8,49 €

Produkta apraksts

STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory

(Dziļi barojošai cietais kondicionieris)


STENDERS Conditioner Bar Solid Nourishing Ivory dziļi barojošs, lai mati būtu lutināti ik dienu – apvieno kokosriekstu eļļas enerģiju, kas iedarbīgi nepieļauj matu sapinkošanos un galu šķelšanos, ar kakao sviesta spēku, kas maigi mīkstina un baro. Paklausīgiem matiem, ko patīkami ķemmēt. Ideāls ceļošanai, un ir dabai draudzīgs – bez pievienota ūdens, bez konservantiem, bez plastmasas iepakojuma, un arī pietiek ilgākam laikam nekā ierastie kondicionieri. 

LIETOŠANA


Rūpīgi iemasēt mitros matos, sākot no matu galiem līdz pat saknēm. Neiemasēt ādā. Izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Nepieļaut nokļūšanu acīs. 

 

Atsauksmes

Ļoti patīkama smarža. Ar šāda tipa produktu nenošausi garām ar daudzumu. Patīk tas, ka nav lieks iepakojums. Īsts EKO produkts :)
Lāsma 2020-03-31 11:46
Rakstīt atsauksmi