Sol de Janeiro Acai Body Power Cream (Nostiprinošs ķermeņa krēms) Sol de Janeiro Acai Body Power Cream (Nostiprinošs ķermeņa krēms) Sol de Janeiro Acai Body Power Cream (Nostiprinošs ķermeņa krēms) Sol de Janeiro Acai Body Power Cream (Nostiprinošs ķermeņa krēms)
Sol de Janeiro Acai Body Power Cream (Nostiprinošs ķermeņa krēms)Sol de Janeiro Acai Body Power Cream (Nostiprinošs ķermeņa krēms)
Sol de Janeiro

Acai Body Power Cream

Ķermeņa krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
240 ml 17 € par 100 ml
39,99 €
75 ml 23 € par 100 ml
16,99 €

Produkta apraksts

Sol de Janeiro  Acai Body Power Cream

(Nostiprinošs ķermeņa krēms)


Padariet savu ādu spēcīgāku un elastīgāku, izmantojot Sol de Janeiro Açaí Body Power Cream. Brazīlieši lielu vērtību piešķir skaistai ādai. Viņi rūpējas par to ēdot kvalitatīvu pārtiku un nodarbojoties ar fitnesu. Dodiet savai ādai stimulu ar šo nostiprinošo ķermeņa krēmu. Krēma galvenā sastāvdaļa ir Açaí ogu eļļa, kura satur spēcīgus antioksidantus. Turklāt tā aizsargā ādu pret kaitīgo apkārtējās vides ietekmi. Kopā ar cupuaçu sviestu un kokosriekstu eļļu, Jūsu āda kļūs tvirtāka, maigāka un zīdaini gluda. Atsvaidzinoša un enerģiska Açaí ogu smarža. 

LIETOŠANA


Ar apļveida kustībām iemasējiet ķermeņa ādā. 

Atsauksmes

Superīgs ķermeņa krēms. Āda ir tvirta un pabarota. Smarža ir ļoti maiga. Patika, ka ir klāt mazi, mazo pigmentiņi, āda vizuļo. Iesaku!
Arta 2020-05-02 23:01
Rakstīt atsauksmi