BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream  (Pretnovecošanās krēms sejai) Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream  (Pretnovecošanās krēms sejai) Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream  (Pretnovecošanās krēms sejai) Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream  (Pretnovecošanās krēms sejai)
Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream  (Pretnovecošanās krēms sejai)Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream  (Pretnovecošanās krēms sejai)
Sisley

l'Intégral Anti-Age Day Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Ļoti sausai ādai, Sausai ādai, Nobriedušai ādai
50 ml 838 € par 100 ml
419 €
15 ml 873 € par 100 ml
131 €

Produkta apraksts

Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream

(Pretnovecošanās krēms sejai)


Sisley l'Intégral Anti-Age Day Cream ir spēcīga pretnovecošanās kopšana ar kompleksu iedarbību, novērš redzamās ģenētiskās novecošanās pazīmes un pazīmes, kas saistītas ar dzīvesveidu un vidi. Formula ir balstīta uz ļoti efektīvām augu izcelsmes aktīvam sastāvdaļām. Iespaidīgi rezultāti cīņā pret grumbām, ar stingrības un blīvuma zudumu, mirdzuma trūkumu un mitruma zudumu. Āda ir redzami atjaunota. Sausai un ļoti sausā ādai. 

LIETOŠANA


Uzklājiet uz sejas no rīta un vakarā. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi